Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť v netradičný deň pri sile, oslabilo Za sklom! Správy Joj dominovali strede

Šou s Jurajom Kemkom a Robom Jakabom sa v stredajšom nastavení darilo ešte lepšie ako v niektoré tradičné dni.

Dobre vedieť! potvrdzuje aj v druhej časti sezónu svoju výkonnosť. Tento týždeň si výnimočne prehodilo pozíciu s Chart Show, ktorá ponúkla k utorňajšiemu Sviatku všetkých svätých špeciálne vydanie. Dobre vedieť! ale zmena nastavenia prospela, keď si v stredu oproti bežným utorňajším výkonom značne polepšilo na rating tesne cez 9 % a podiel pod 25 %. Za sklom minulotýždňový nárast divákov neudržalo, keď v ratingu kleslo pod 7 % a v podieli šlo nad 19 %. Časť divákov mohla opäť k sebe lákať Liga majstrov na Jednotke, tentoraz ale tak nevyskočila s podielmi pod 8 a rovných 12 % v 12 – 54.

Na menších dominovali Vymenené životy, v podieli sa hýbali okolo 8 a 10 %. Pred nimi boli najvyššie Profesionáli s podielom pod 7 %, Vinári už boli vlažní s podielom pod 4 %. Dajto bolo len o málo vyššie, Hanna 4 % prekročila, kriminálky CSI na Wau sa mali hýbať okolo 3 %.

Podvečer sa do čela vrátila Moja mama varí lepšie ako tvoja, získala podiel 20,5 %, Búrlivé víno šlo pod 20 %. V spravodajskej časti večera dominovala Joj. Vo svojom čase boli lídrom Krimi, v podieli sa dostali nad 26 %, a taktiež Noviny, ktoré sa stali najsledovanejším programom dňa, podielovo atakovali 28 %. Televízne noviny prekročili 25 %.

Čítať viac...
Nahor