Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť už tento štvrtok na dne, novinka Joj prepadla! Večer sa opäť pripomenul futbal

S hlavným programom viedla večer Joj s Inkognitom, futbal bol v druhej časti večera blízko lídra.

Dobre vedieť vo štvrtok padlo dosiaľ najhlbšie. Repríza šou klesla len na úroveň takmer 4 ratingov s podpriemerným podielom iba cez 14 %, iba mierne si napravila chuť s druhou časťou, ktorá stúpla nad 16 % pri ratingu vyše 4 %. Šou stúpla po skončení Inkognita, ktoré atakovalo v hlavnom vysielacom čase 5 ratingov pri podieli cez 17 %, následne už Joj neuspela s novinkou Päťka a podielom iba pod 10 %. V tomto čase sa však o slovo prihlásila Dvojka s predkolom Európskej ligy medzi Slovanom Bratislava a Rapidom Viedeň, keď druhý polčas dosiahol podiel vyše 14 %. Bol tak blízko druhej časti Dobre vedieť. Prvý polčas v čase Inkognita šiel pod 10 %.

Podfukári na Dajto uhrali 5,5 %, film Prenasledovaná doktorom na Plus prekročil 5 %. Wau s kriminálkami uhrala dvakrát vyše 3 a raz pod 5 %. Film Tak dobre, ako sa len dá na Doma získal vyše 3 %.

Rodinné prípady podvečer atakovali 25 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prepadla s podielom pod desiatkou. Televízne noviny podliezli 26 %, Noviny sa dostali nad 21 %. Celkovo ich videlo cez 355-tisíc divákov, Televízne noviny zas vyše 305-tisíc. V komerčnej cieľovke vyhralo deň Počasie Markízy pred Inkognitom, v celkovom publiku bolo na čele Najlepšie počasie pred konkurenčným Počasím.

Čítať viac...
Nahor