Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť so špeciálnym dielom, vyskočilo na vrchol dňa! Noviny s tesnou výhrou

Relácia Markíze odrazu vyskočila.

Dobre vedieť! už tento týždeň v novom čase o 20:30 uspelo. Relácia sa oproti minulému týždňu, kedy sa držala pod 20 %, razantne vyšvihla, keď aj v konkurencii futbalu posilnila o takmer šesť podielových bodov pri ratingu 8 % a podieli pod 26 %. Markíza promovala vo vysielaní špeciálny diel s Lukášom Latinákom a Oľgou Belešovou. Špeciálne bolo vydanie v sume, o ktorú súťažiaci hrali, za správnu odpoveď získali 500 nie 300 eur.

Jednotka v utorok večer odvysielala atraktívny zápas Česka s Tureckom, v komerčnej cieľovke šla cez 17 a 25 %. Zoo pred blížiacim sa finále uhrala podiel pod 18 %, nasledujúce Habovřesky sa prepadli pod 12-tku. Svokra dosiahla share 19 %. Plus s filmom Percy Jackson: More oblúd vyskočila pod 8 %, Hoď svišťom rovnako Monk uhral 4,5 %. Dr. House už padol tesne pod 3 %, telenovela Kúsok zo mňa sa s prvým dielom dostala pod 6 %. Dajto sa vôbec nedarilo s filmom Frajeri vo Vegas a podielom len 2 %, Wau s večernými kriminálkami uhrala 2,5, pod 3 a takmer 2 %.

Na 18-tu sa v utorok vrátil futbal, zápas Nemecko – Severné Írsko, ktorý nás taktiež dostal do osemfinále, dosiahol podiely okolo 14 a pod 19 %. Susedské prípady oproti pondelku, kedy futbal nebežal, paradoxne rástli na podiel cez 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla nad 17 %. Televízne noviny už spadli s podielom pod 24 %, Noviny, ktoré priemerne sledovalo viac divákov, šli pod 23 %.

Čítať viac...
Nahor