Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť so Som mama naďalej na svojom, Horná Dolná sa doťahuje na Sestričky! Podvečer Joj s malým rastom

Utorňajší výskok Oteckovia v ďalšie dni nepotvrdili, valcom však ostávajú aj naďalej.

Stredajší súboj ostáva bez väčších zmien. Dobre vedieť potvrdzuje, že túto jeseň nabralo dych, keď malo uhrať dosiaľ najlepší výkon v tomto roku ratingom 7,5 % a podielom 23 %. Som mama pokračuje vo svojich výkonoch, aktuálne prekročila 6 ratingov s podielom 19,5 %. Naši ostávajú ratingovo nehybní, v podieli šli pod 16 %. Farma sa dostala nad 24 %.

Vo štvrtok si vylepšila pozíciu Horná Dolná, ktorá tesne prekročila 9 ratingov, priblížila sa tak tento týždeň Sestričkám a Susedom. V podieli uhrala 26 %. Inkognito po minulotýždňovom páde stúplo nad 6 ratingov s podielom pod 18 %. V nový vysielací deň sa prestalo dariť Ministrom, ktorí uhrali iba 12,5 %, Farma sa dostala pod 24 %.

Mierne zlepšenie v posledných dvoch dňoch zaznamenal podvečer Joj, ktorý nepadol pod hraničných 10 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla k výkonom medzi 11 – 11,5 %, Súdna sieň sa zas hýbala medzi 10,5 – 11 %. Po utorňajšom výstrele klesli Oteckovia, ktorí jeden a pol až dva ratingy, v podieli šli pod 37 % a naďalej tak kraľujú podvečeru.

Medzi spravodajstvami Televízne noviny uhrali podiely cez 32 a takmer 31 %, celkovo ich malo sledovať okolo alebo cez 550-tisíc divákov. Noviny počas týchto dvoch dní šli u mladých divákov pod 20 a pod 21 %, v celkovom publiku mali vyše pol milióna, resp. cez 530-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor