Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť silné aj v repríze, Čert nikdy nespí už podpriemerný! Zabodovala však Plus

Markíze oproti štartu vzrástlo Vo štvorici po Slovensku.

Úprava pondelňajšieho večera Markíze vyšla. Po minulom týždni, kedy prepadol Okresní přebor, český seriál odsunula a miesto neho nasadila reprízy Dobre vedieť. Napriek tomu, že televízia reprízuje epizódy vysielané v rovnakom čase len pred približne dvomi mesiacmi, uspela, keď šou preliezla tesne 7 ratingov s podielom takmer 27 %. Mala dokonca viac divákov ako predchádzajúce Vo štvorici po Slovensku, ktoré ale medzitýždenne narástlo na podiel cez 23 %.

Joj, naopak, zaznamenala pokles, keď poviedkový seriál Čert nikdy nespí spadol s podielom pod 13 %. Výrazne ju však doplnila Plus s filmom Prometheus a podielom až cez 9 %, kriminálky CSI sa k tomu na Wau hýbali medzi 3 – 4 %. Z menších staníc Markízy bolo silnejšie Dajto s filmom Kráľ zabijakov pri podieli cez 6 %, dve porcie seriálu Dr. House na Doma uhrali podiely nad 3 a pod 6 %. Velvet s prvou časťou podliezol päťku.

Podvečer sa situácia nezmenila, keď sa Áno, šéfe dostalo len nad 12 %, Susedské prípady prekročili 21 %. Televízne noviny podliezli 28 %, Noviny uhrali vyše 24 %.

Čítať viac...
Nahor