Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť sa trápi stále viac, šou už dobehli Zlaté časy! Inkognito aj v repríze vyhralo

Dobre vedieť tento týždeň skončilo až za Panelákom či O 10 rokov mladší.

Minuloročná úspešná novinka Dobre vedieť! stratila po vyše polroku vysielania dych. Jej druhý rok vysielania zatiaľ prináša šnúru vlažných či podpriemerných výkonov, ktoré ostatné týždne prehlbuje stále viac. Najnovšie šou prepadla na mimoriadne hlbokú úroveň iba 4 ratingov s podielom iba 12,5 %. Lepšie čísla už dosiahli aj tohtotýždňové neúspešné časti O 10 rokov mladší či Paneláku.

Dobre vedieť! už aktuálne kleslo na úroveň Zlatých časov na Jednotke. V komerčnej cieľovke sa hýbali okolo troch ratingov s podielom pod 10 %, pričom v celkovom počte divákov dorovnali šou Markízy, v podieli prekročili 13 %.

Joj bez väčších problémov vyhrala štvrtok napriek tomu, že zaradila reprízový diel Inkognita. Relácia klesla k okoliu šiestich ratingov s podielom takmer 19 %. Nedarilo sa Sedem, podliezlo 14 %. Farma bola taktiež nižšie s podielom pod 20 %.

Na hokejovom šampionáte sa vo štvrtok odohrali štvrťfinálové súboje. Najsledovanejším bol popoludňajší zápas Ruska s Českom, v komerčnej cieľovke dosiahol podiely takmer 23, pod 26 a okolo 24 %. Večerný zápas Kanady a Nemecka na Dvojke šiel nad 8, pod 11 a vyše 14 %.

Z menších staníc sa večer darilo Plus s bondovkou Dnes neumieraj a podielom nad 7 %, Vymenené životy pred finále na Doma atakovali 7 %. Nekonečná láska tesne prekročila 5 %. Aljaška v plameňoch na Dajto získala 6 %, Wau s kriminálkami bola blízko 5 a 4 %.

Spravodajstvá boli tentokrát ratingovo vyrovnané, podielovo Televízne noviny atakovali 24 %, Noviny pre neskorší čas vysielania uhrali 22 %. V celkovom počte divákov opäť vyhrali Noviny, stali sa aj najsledovanejším programom dňa.

Čítať viac...
Nahor