Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť s reprízou uhralo to čo v premiére, seriál Velvet silnejší ako telenovely!

Španielsky Velvet sa dvíha, opäť bodovali aj ďalšie menšie kanály.

Koleso šťastia po prvýkrát od štartu nekleslo. Pomohol mu najmä lepší nábeh po Reflexe, ktorý zas dvihli silnejšie Prvé Televízne noviny, pre súťaž to znamenalo podiel cez 22 %. Joj operatívne vo štvrtok nasadila premiéru špeciálu Moja mama varí lepšie ako tvoja, uspokojiť sa musela s podielom takmer 14 %. Televízne noviny skončili tesne pod 28 %, Noviny pod 23 %.

Markíze vyšlo večer nasadenie ďalšej reprízovej časti Dobre vedieť na 20:30. Uhrala totiž rovnaký výkon ako utorňajšia premiéra a v podieli tak šla nad 24 %. Premiérové Inkognito bolo dvojkou pri podieli pod 20 %.

Vysoko si to aj vo štvrtok namierili menšie stanice. Po ôsmej Profesionáli atakovali 5 %, nasledujúci film Ochranca na Plus šiel pod 8 %. Dr. House na Doma dosiahol podiely pod 4 a 6 %, vysoko vyskočil seriál Velvet pri podieloch až nad 9 a takmer 11 %. Španielska séria takto dosiahla lepší výkon ako bežne uhrávali v poslednom čase večerné telenovely Doma. Darilo sa aj Dajto s filmom Mission: Impossible s podielom nad 7 %. Wau s kriminálkami CSI dosiahla 3,5 a tesne nad 4 %. Dvojka odvysielala priamy prenos predkola Ligy majstrov medzi Austriou Viedeň a Spartakom Trnava, podiely šli v komerčnej cieľovke na takmer 4 a pod 10 %.

Čítať viac...
Nahor