Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť rekordné, Atletiko Cvernofka ďalším jesenným neúspechom! Noviny aj Inkognito lídrom

Markíze podobne ako vlani nepomáha 18. hodina.

Dobre vedieť! si tento štvrtok pripísalo nový rekord. Doterajšie ratingové maximum mierne vylepšilo, keď ho malo sledovať 9,2 % divákov s podielom cez 25 %. Naši popri tom stagnujú, preliezť mali šesť ratingov s podielom pod 17 %. Následne ale Joj vyskočila, keď šlo Inkognito do čela s takmer siedmimi ratingami a podielom pod 23 %. Markíze nevyšiel jesenný komediálny seriál Atletiko Cvernofka, ktorý nedrží stabilné čísla a čoraz častejšie padá do podpriemerov. Teraz podliezol 17 %.

Medzi menšími bolo silné Dajto, keď Rambo prekročil až 9 %, Doma k tomu s Vymenenými životmi prispela podielmi takmer 7 a 9 %. Malé kanály tak opäť tlačili skupinu Markízy nahor. Plus tradične uspela s Profesionálmi a podielom cez 6 %, Largo Winch šiel na 5,5 %. Zabrala k tomu Wau, keď kriminálky CSI siahali na 4 a prekročili 5 %.

Podvečer ostala v čele šou Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom okolo 20 %, Búrlivé víno zas uhralo 18 %. Noviny Joj potvrdzujú septembrový úspech, keď o rating porazili hlavné spravodajstvo Markízy, v podieli šli nad 27 %, Televízne noviny atakovali 26 %. V univerzálnej cieľovke sa mali Noviny stať najsledovanejším programom dňa, v tej komerčnej boli tesne za sebou Počasie a Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor