Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť po programovej zmene víťazom utorka, vo štvrtok s ďalšou reprízou!

Inkognito medzitýždenne podrástlo, skončilo však ďaleko za šou lídra.

Dobre vedieť! zachraňuje leto Markízy. Súťažno-zábavná šou, ktorá odštartovala len v máji tohto roka, už v prime-time ponúka svoje reprízy, pričom tú najbližšiu chce líder uviesť aj o 20:30. Urobí tak vo štvrtok, promuje vydanie s Kvetou Horváthovou a Patrikom Hermanom.

Prvá pondelňajšia večerná repríza šou len pár týždňov od premiéry Markíze vyšla, pričom tento utorok potvrdila silné postavenie s premiérou. Nová časť Dobre vedieť! dosiahla prakticky rovnaký výkon ako minulú stredu, keď sa tesne dostala cez 8 ratingov s podielom 27 %. Inkognito oproti minulému utorku vzrástlo, o málo prekročilo hodnoty 5 ratingov a 17 podielov. V druhom slote sa na Markízu vrátila po čase reality šou Extrémne premeny: Druhá šanca na život, dostala sa cez 20 %. Kosti šli nad 14 %.

Na menších Dvojičky na Plus dosiahli 5 %, Mordecai: Grandiózny prípad zas 5,5 %. Lovci gangstrov na Dajto šli o málo viac s podielom pod 6 %, dva diely Dr. House uhrali vyše 4 a 5 %. Velvet s prvou časťou podliezol 6 %. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali nad 2 a 3 %.

Podvečer Joj mierne posilnila s Áno, šéfe a podielom nad 14 %, Susedské prípady tesne prekročili 25 %. Televízne noviny dominovali s podielom 31 %, Noviny uhrali 23,5 %.

Čítať viac...
Nahor