Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť po letnom neúspechu stúplo k priemeru Markízy, na vrchole dňa Oteckovia! Som mama naďalej na svojom

Kvíz šou s Jurajom Kemkom a Robom Jakabom už Markíze prestala fungovať, v priebehu tejto jesene sa však pomaly opäť prebúdza k životu.

Dobre vedieť dosiahlo túto stredu jeden z najlepších výkonov za dlhý čas. Kvíz šou, ktorej sa v lete nedarilo a o 20:30 aj prepadávala, sa postupne v priebehu jesene dvíha, až aktuálne šla nad 7 ratingov s podielom pod 22 %. Dostala sa tak už na priemer Markízy. Som mama na Joj je od svojho štartu stabilná a hýbe sa na svojich číslach, posledne atakovala 6,5 a prekročila 5 % s podielmi takmer 19 a vyše 18 %. Už od nasledujúceho týždňa sa seriál dostane do klasického nastavenia a pobeží len s jednou časťou, o 21:30 vráti do programu premiérovú štvrtú sériu Našich. Farma v stredu podliezla 21 %.

Medzi menšími najlepšie zahrali Profesionáli na Plus s podielom pod 6 %, po nich bola najvyššie Neželaná nevesta na Doma pri podieloch 5 a blízko 5,5 %. Červená horúčava na Dajto sa ťahala ku 4,5 %, kriminálky Wau uhrali výkony takmer 4, cez 4 a tesne nad 5 %. Akty X na Plus neuspeli výkonom pod 3 %.

Podvečer Oteckovia udržali vysoký výkon podielom 39 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala nad 10 %. Televízne noviny sa hýbali okolo 28 %, Noviny nad 20 %. Celkovo si ich pozrelo nad 485-tisíc divákov, TN-ky zas takmer 480-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa v oboch cieľovkách bolo Počasie lídra, v komerčnej cieľovke z nespravodajských programov deň ovládli Oteckovia s vyše ôsmimi ratingami.

Čítať viac...
Nahor