Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť neuspelo, televízie zatlačil futbal na Plus! Joj vysunula špeciál Uhádni môj vek

Televízna dvojka odsunula špeciál Uhádni môj vek, nedarilo sa mu ani v neskoršom čase. Noviny vyhrali utorok.

Joj podobne ako na začiatku sezóny zdvojuje komediálny seriál Naši. Miesto dvoch premiérových epizód však kombinuje premiéru s reprízou, pričom takto môže chcieť riešiť problematický výkon špeciálu Uhádni môj vek. Joj si na prvý raz mierne polepšila, neuspela však s premiérou. Naši uhrali podiely 14,5 a cez 14 %. Nedarilo sa však ani šou Dobre vedieť!, ktorá podliezla 19 %, druhá epizóda už stúpla ku 22 %. Stanice zatláčal priateľský futbal na Plus, duel Rakúsko – Slovensko priemerne uhral podiel vyše 10 %. Šou Uhádni môj vek sa nedarilo ani v o čosi neskoršom slote, prepadla s podielom pod 12 %. Nikto nie je dokonalý na Jednotke uhralo podiely 16 a 12,5 % (12+, 12 – 54).

Z menších staníc bola okrem Plus tradične vysoko Doma, Vymenené životy dosiahli podiely 7 a tesne cez 10 %. Deväť životov na Dajto atakovalo 4 %, kriminálky CSI sa hýbali okolo 3 %. Dvojka ukončila výnimočnú dokumentárnu sériu Zlatá lýra, záverečnú časť malo sledovať nadpriemerných 120-tisíc divákov s podielom až 5,6 % (12+).

Búrlivé víno uhralo 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas 17,5 %. Noviny Joj dokázali aj ďalší týždeň triumfovať v jednom z dní, tentoraz vyhrali utorok, avšak s minimálnym náskokom pred konkurenčným hlavným spravodajstvom. Ich podiel dosiahol vyše 24 %, Televízne noviny atakovali 25 %.

Čítať viac...
Nahor