Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť nestačilo na Inkognito, prehralo s oboma premiérami! Slavo a Piťo priniesli Joj rekordy

Šou Uhádni môj vek sa rozlúčila s rekordérmi, v ich prítomnosti zažila svoje najlepšie obdobie.

Jeden z ťahúňov jesennej sezóny Markízy, kvíz šou Dobre vedieť, je zatiaľ v útlme. Napriek nasadeniu dvoch premiér, miesto kombinácie novej časti s reprízou, sa šou nepodarilo dostať na priemer Markízy, pričom obe epizódy zaostali za Joj. Prvá premiéra Dobre vedieť! napodobnila minulotýždňový výkon, ratingovo uhrala 7,5 % a v podieli prekročila 19 %. Markíza si v ďalšej časti večera pomohla nasadením druhej premiérovej časti relácie, vďaka ktorej už nenapodobnila hlboký neúspech z minulého štvrtka, s podielom 18,5 % ale nevyskočila. Hviezdna párty mala podliezť 18 %. Lídrom večera bola Joj s Inkognitom, premiérová časť prekročila 8 ratingov a v podieli šla pod 21 %, reprízový diel mal tesne prekročiť 22 %.

Na menších Smrtonosná pasca 3 na Plus uhrala 6,5 %, Vymenené životy na Doma sa hýbali okolo 6 a 7,5 %. Čierny úsvit na Dajto podliezol 6 %, kriminálky CSI na Wau vyskočili s podielmi nad 4 a pod 5 %.

Podvečer sa Moja mama varí lepšie ako tvoja mala dostať nad 19 %, Susedské prípady neudržali nárast, prepadli sa pod 13 %. Predbehla ich aj šou 5 proti 5, ktorá v komerčnej cieľovke uhrala vyše 13 %. V súboji hlavných spravodajstiev sa Televízne noviny dostali len tesne cez 23 %, Noviny mali ísť nad 26 %. Ratingovo sa stali najsledovanejším programom dňa.

Popoludní svoju cestu v Uhádni môj vek ukončili rekordéri Slavo s Piťom, s ktorými sa šou vyhrabala z podpriemerov. Joj dvojicu nasadila do súťaže od začiatku tohto roka, pričom s nimi predstavila aj nové pravidlá hry. Šou sa od návratu v tomto roku držala okolo 17 – 18 %, čo sa jej nedarilo v priebehu celej jesene. Vo štvrtok dokonca podliezla 20 %.

Čítať viac...
Nahor