Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť s GoGom vyskočilo, trhlo vysoký rekord! Vymenené životy padli

Joj podvečer nefungujú reprízy Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Dobre vedieť! má za sebou najsledovanejšiu časť. Vydanie s Adrianou Polákovou a youtuberom GoGom dosiahlo tento utorok dosiahla absolútny rekord, keď ho malo sledovať až 9 % divákov pri podieli 30 %. Rekordy prepísala ako v počte divákov tak podieli na trhu. Joj proti tomu s filmom Susedská hliadka uhrala share cez 15 %, Jednotka sa s reprízou Nikto nie je dokonalý hýbala okolo 10 % v 12 – 54 a pod 15 % v 12+.

Popri silnej Markíze už však výrazne nevyskočila s novou telenovelou Vymenené životy Doma, ktorá klesla podľa našich informácií o približne dva podielové body na hodnoty 6 a 6,6 %. Velvet zato držal aj v neskoršom čase rating tureckého seriálu a vyskočil v podieli tesne nad deviatku. Večer začala najlepšie Plus s Profesionálmi a podielom 6,5 %, Vojak 3 šiel pod šestku. Rýchlo a zbesilo 2 na Dajto atakovalo 5 %, Wau s kriminálkami CSI uhrala cez 2 a 5 %, Spackané plastické operácie šli taktiež nad 5 %.

Podvečer sa začína rozdiel medzi Markízou a Joj zväčšovať. Koleso šťastia pritom nerastie, keď sa dostalo na 22,5 %, padá však Moja mama varí lepšie ako tvoja pri podieli dokonca pod desiatkou. Televízne noviny uhrali 29,5 %, Noviny pod 26 %.

Čítať viac...
Nahor