Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť nárast neudržalo, predbehla ho aj Farma! Reprízoví Profesionáli na Plus naďalej bodujú

Otáčanie repríz Profesionálov na Plus sa občas stane predmetom vtipov aj zo strany samotných hercov, po útlme z prvých mesiacov roka je však sitkom opäť často najúspešnejším programom menších staníc.

Vyrovnanie štvrtkových zábavných relácií sa tento týždeň nezopakovalo. Kým Inkognito ostalo na rovnakej úrovni, keď podliezlo sedem ratingov s podielom takmer 21 %, Dobre vedieť spadlo s ratingom pod 6 % a podielom takmer 18 %. Dostala sa pred neho aj neskoršia Farma, ktorá prekonala šesť percent, podiel jej šiel nad 23 %. Sedem kleslo pod štvorku s podielom pod 15 %. Zlaté časy sa na Jednotke hýbali pod 13 a 10 % (12+/12 – 54).

Z menších staníc najvyššie vyskočili Profesionáli, ktorým sa v týchto týždňoch opäť mimoriadne darí. Vo štvrtok ich podiel atakoval až 9 %, stabilne sa aktuálne pohybujú okolo sedmičky a neraz skáču podobne vysoko. Sitkom tak ostáva divácky naďalej populárny, a to napriek jeho mnohonásobnému otočeniu v rovnakom čase. Plus bodovala aj nasledovným filmom Hobit: Neočakávaná cesta, ktorý získal share 7,5 %, Dajto so snímkou xXx: Nová dimenzia prekonalo 5 %. Nekonečná láska na Doma uhrala 3,5 a vyše 4 %, Wau s Kosťami a CSI Las Vegas na tom bola obdobne pri podieloch medzi 3,5 – 4 %.

Podvečer sa po dlhšom čase vyrovnal, Rodinné prípady atakovali 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja podliezla 17 %. Spravodajstvá boli vo štvrtok ratingovo vyrovnané, Televízne noviny pre skorší štart uhrali lepší share pod 24 %, Noviny atakovali 22 %. Na celkovom publiku na tom boli výrazne lepšie, vyhrali o približne 90-tisíc divákov s podielom pod 29 %. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor