Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť na dne, obe premiéry nečakane slabé! Inkognito lídrom, dominovali aj Noviny

Úspešný minuloročný kvíz tento rok zatiaľ stráca, aktuálne sa prepadol na svoje najhoršie čísla.

Po Chart Show Markízu zrádza aj Dobre vedieť. Šou s Jurajom Kemkom a Robom Jakabom dosiahla tento štvrtok napriek zaradeniu dvoch premiér podpriemerné výkony, keď ich podiel atakoval 17 a prekročil len 16 %. Televízia tak pokračuje v tohtotýždňových neúspechoch o 20:30, Dobre vedieť ratingovo zaostalo dokonca aj za novinkami Baby Boom či Divoký ZapadákovInkognito bolo silným lídrom, premiérová aj reprízová časť uhrali takmer 22 %. Neuspela ani Hviezdna párty, mala ísť cez 15 %.

Stratu Markízy pomáhali opäť dohnať Vymenené životy, hýbali sa nad 7 a pod 8 %. Posledný obrnený vlak na Plus tesne prekročil 6 %, Preteky s časom na Dajto uhrali vyše 5 %. Kosti a CSI Las Vegas získali na Wau podiely okolo 3 a 4 %.

Podvečer šla Moja mama varí lepšie ako tvoja nad 21 %, Susedské prípady len nad 14 %. Vo štvrtok zaujalo Dajto prípravným hokejovým zápasom Slovenska s Ruskom, podiely sa hýbali okolo 8 %, záverečná tretina klesla na 6 %. Televízne noviny si pripísali podiel 24 %, vysoko boli Noviny, ktorých share prekročil 29 %. Stali sa najsledovanejším programom dňa.

Čítať viac...
Nahor