Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobré vedieť môže Markíza vytiahnuť ako letný ťahák, s výrobou nateraz skončila!

Televízia môže postupovať podľa skúseností zo zahraničia.

Dobré vedieť! vytiahla ako prvá nemecká Das Erste v lete 2015 ako svoj ťahák do accessu a po tomto vzore môže siahnuť aj Markíza. Nemeckej stanici tento krok v mimosezónnom období vyšiel a divákov si získala tak, že následne mohla s formátom počítať aj v obchodne najdôležitejších mesiacoch roka.

Nebude prekvapením, ak Markíza nebude experimentovať a zvolí podobný overený postup. Podľa informácií z prostredia televízie má aktuálne Markíza natočený taký počet epizód, s ktorým by si vystačila počas väčšiny prázdnin v dennom nastavení – ideálne od pondelka do štvrtka. Dobré vedieť! sa však stále môže objaviť aj v prime-time, čo by v lete televízii dovolilo voľné konkurenčné nastavenie.

Líder podľa zákulisných informácií s výrobou Dobré vedieť! nateraz prestal. Dá sa tak očakávať, že s prípadným natáčaním ďalších častí počká, až kým nebude poznať reakcie na prvé diely od divákov.

Dobré vedieť! by mala kam Markíza nasadiť aj dnes. Búrlivému vínu ani prechod na 17:50 nepomohol a televízia sa v tomto čase naďalej výrazne trápi, a to za stále vyššie a vyššie náklady. Po príchode Majstrovstiev sveta v hokeji bude pritom práve 18-ta hodina pre televízie veľmi kľúčová, nakoľko by sa mala vyhnúť zápasom. Pred ňou aj po nej počas spravodajstva už budú prebiehať zápasy. Markíze tiež postupne končí Farma, ktorú už čoskoro čaká finále, prázdne tak ostanú utorky a štvrtky po 21:40 a tiež celý piatkový prime-time. Líder však má čo vysielať, v zálohe má pripravené diely Zámeny manželiek aj Svokry.

Čítať viac...
Nahor