Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť drží nárast, Búrlivé víno razom na maximách! Dome sa v lete nedarí

Výskok Dobre vedieť spred dvoch týždňov sa prejavuje dodnes, šou spolu s Búrlivým vínom razom našla ďalších divákov.

Dobre vedieť! už nepadá do podpriemerov Markízy. Šou sa od nedávneho výskoku drží na nadpriemernej úrovni, čo potvrdila aj tento utorok so šiestimi ratingami a podielom nad 22 %. Výskok v rovnakom čase zaznamenalo aj Búrlivé víno, ktoré sa dostalo až na päť ratingov, aké nedosahoval v tejto sérii ani v čase o pol deviatej. Teraz päťku opäť zopakovalo, podiel prekročil 19 %, v neskoršom čase podliezlo 24 %. Joj sa vrátila k nedávnym výkonom šou Uhádni môj vek, rovnaké čísla ako s letnými premiérami však dosahuje v reprízach, prekročila 14 %. Nikto nie je dokonalý uhralo 14,5 %. Ďalšia reprízová šou Čo ja viem na Jednotke dosiahla pod 13 a nad 10 % (12+ / 12 – 54).

Vojak 3 na Plus mal prekonať 5 %, Posledná šanca na pomstu na Dajto šla pod 5 %.  Kriminálky CSI na Wau sa hýbali okolo 4 a 5 %, pričom opäť predbehli Domu. Tej toto leto vôbec nevychádza, napriek vyše ročným intenzívnym prosbám divákov o návrat telenovely Láska na druhý pokus sa k seriálu vrátilo primálo divákov, v utorok prekročila len 3 %. Stanici sa príliš nedarí ani cez deň, kedy ju rovnako dobieha Wau.

Susedské prípady sa podvečer dostali nad 22 %, Súdna sieň mala atakovať 15 %. Televízne noviny sa ťahali ku 27 %, o pár desatín ratingovo predbehli Noviny, ktoré v podieli podliezli 24 %. V celkovom publiku držia prvenstvo. Najsledovanejším programom dňa sa v komerčnej cieľovke stalo Dobre vedieť pred Počasím Markízy a Joj. Najlepšie počasie sledovalo celkovo najviac divákov z celého dňa.

Čítať viac...
Nahor