Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť ako na hojdačke, po výkone jari sa opäť prepadlo! Inkognito udržalo čísla, jasne viedlo

Štvrtok pokračuje vo svojej nestabilite.

Každý týždeň inak. Od polovice apríla začali výkyvy sledovanosti aj vo štvrtkový večer, ktorý televízie vypĺňajú štandardným zábavným programom. Najprv sa náhle prepadlo Inkognito, ktoré ešte týždeň pred tým valcovalo, aby sa v ďalšie týždne vrátilo na svoje čísla. Dobre vedieť sa zas stabilne túto jar drží na vlažných výkonoch, poskočilo až koncom apríla, no následne divákov opäť stratila.

Dobre vedieť! po náraste nad sedmičku totiž ubudlo takmer jeden a pol ratingu, keď spadlo pod 6 %, v podieli sa dostalo len cez 16 %. Blízko výkonom z minulého týždňa sa udržalo Inkognito, ktoré atakovalo 8 ratingov s podielom pod 23 %. Farma sa už dostala do vedenia, podliezla 21 %, Sedem pokles spred týždňa nezopakovalo a podliezlo 19 %. Zlaté časy s Adelou Banášovou na Jednotke porástli, šli pod 11 a nad 14 % (12 – 54/12+).

Vymenené životy, ktoré poznajú dátum finále, uhrali 7,5 %, Nekonečná láska šla nad 5 %. James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera na Plus dosiahol 7 %, Bitkári 2 na Dajto získali vyše 4 %. Kosti a CSI Las Vegas sa na Wau hýbali okolo 2,5 %.

Podvečer Rodinné prípady prekročili 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja ostala hlboko s výkonom len cez 13 %. S hlavnými spravodajstvami boli vo vedení Noviny, podielovo šli nad 26 %, stali sa aj najsledovanejším programom dňa s vyše 580-tisíc divákmi. Televízne noviny prekročili 24 %, v komerčnej cieľovke bolo na čele dňa Najlepšie počasie s Inkognitom.

Čítať viac...
Nahor