Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobrá správa pre fanúšikov Prázdnin: Seriálový hit jari dostane druhú sériu!

Prázdniny sú jedným z najúspešnejších seriálov Joj ostatných rokov, nad ich pokračovaním si dlho lámať hlavu nemusela.

Jarný hit Joj sa tento týždeň s divákmi lúči. Rodinný seriál Prázdniny ponúkne poslednú desiatu časť, po ktorej už bude stredajší prime-time patriť očakávanému návratu kultovej značky televízie – Paneláku.

Napriek avizovanému finále Prázdnin sa však diváci so seriálom definitívne nelúčia. Joj neváhala a už teraz oficiálne potvrdila druhú sériu. Televízia zároveň naznačila, že s jej prípravou už „pomaly začína“ a tak nebude prekvapením, ak stihne nové epizódy nakrútiť aj do štartu jesennej sezóny. Do tej však ráta s ďalším rodinným komediálnym seriálom Naši, ktorý rovnako ešte len čaká výroba novej, v poradí tretej série.

Prázdniny sa stali počas prvých troch mesiacov tohto roka diváckym hitom. Napriek tomu, že po dvoch odvysielaných častiach klesli, zastabilizovali sa okolo ratingových 10 %, ktoré pre Joj znamenajú vysoký nadpriemer. S ostatnými časťami pritom ešte začali mierne rásť, až sa s predposledným deviatym dielom dostali blízko podielovej tridsiatky. Udržanie tak vysokého štandardu nie je pre seriály obvyklé, v poslednom období sa ratingovo nad desiatkou drží už len Horná Dolná.

Čítať viac...
Nahor