Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: TV JOJ

Novinky

Dobrá správa pre divákov Slovanov: Jojka vypočula divácke výzvy, zintenzívni ich vysielanie!

V polovici marca odštartovala komerčná televízna dvojka dosiaľ najväčší seriálový projekt v histórii slovenskej televíznej produkcie Slovania. Joj ohlásila vysielanie celkovo dvanástich častí, pričom aj keď po prvej zožala vo väčšine prípadov pozitívne kritiky, diváci s pribúdajúcimi epizódami stupňovali výzvy smerom k televízii.

Týkali sa najmä pomalého tempa seriálu, hlavne v súvislosti s týždňovou periodicitou pri kratšej minutáži epizód. Najmä pri takýchto produkciách je už časť divákov zvyknutá vďaka streamingovým platformám sledovať naraz aj viacero dielov jednotlivých minisérií, kým Joj sa držala štandardného televízneho nasadzovania jednej časti v týždni.

Televízia však po tohtotýždňovej piatej odvysielanej časti ohlásila zmenu. Joj nakoniec vypočuje ohlasy divákov a už rovno od budúceho týždňa zintenzívni vysielanie Slovanov.

Seriál po novom už od stredy 14. apríla ponúkne rovno dve časti po sebe a televízia tak zrýchli tempo seriálového deja. Diváci sa vďaka tomu dočkajú aj jeho výrazne skoršieho rozuzlenia, keď miesto konca mája odvysiela finálovú 12. časť seriálu podľa všetkého už na jeho začiatku.

Čítať viac...
Nahor