Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Do Tvojej tváre nastupuje štvrtý stabilný porotca! Markíza začína s nakrúcaním tretej série

Na štvrtej porotcovskej stoličke sa už nebudú striedať hostia, zasadne na ňu populárna tvár Inkognita či Hornej Dolnej.

Tvoja tvár znie povedome bude mať v tretej sérii stabilnú porotcovskú štvorku. Do panela opäť zasadnú Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly“ Kollár, pričom po novom sa k nim pridá aj aktuálne jedna z obľúbených osobností konkurenčného Inkognita či tvár z Hornej Dolnej.

Čítajte aj: Kompletná zostava tretej série Tvoja tvár znie povedome je vonku!

Portál Mediaboom.sk už po vypustení imidžovej kampane na tretiu Tvoju tvár naznačil, že sa v upútavke aktívne vyskytuje v podobe makety Juraj „Šoko“ Tabaček, pričom medzi súťažiacimi nefiguruje. Dôvod je už dnes jasný, Markíza práve z Tabačeka spraví štvrtého porotcu, od ktorého bude očakávať trefné poznámky.

tvoja-tvar-znie-povedome-palonder-bezdeda-soko-tabacek

„Na Tvoju tvár sa teším, lebo okolo tohto projektu je príjemná spoločnosť a ľudia, ktorých považujem za profesionálov. Myslím si, že tam bude aj priestor na improvizáciu, a keďže tá mi je blízka, nemôžem sa netešiť. Kolegov z poroty som už stretol v predošlých sériách, a teda viem, že chémia funguje. Bude to určite fajn,“ povedal Tabaček pre Markíza.sk.

Tretia séria Tvojej tváre štartuje o dva týždne 5. marca, pričom Markíza začína s výrobou len teraz. Spustiť by ju mala túto nedeľu, 19. februára, následne pôjde naplno v ďalšie dni. Opäť nakrúca v Inchebe.

Čítať viac...
Nahor