Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Do Siedmeho neba už lákajú aj celebrity! Kampaň na Rozborilovu reláciu vrcholí (VIDEO)

V siedmom nebi budú známe osobnosti účinkovať častejšie ako tomu bolo v Modrom z neba.

Rozborilova relácia na Joj, V siedmom nebi, prinesie obnovené spracovanie príbehov, vďaka ktorému sa do plnenia prianí oveľa aktívnejšie zapoja aj celebrity a osobnosti. „Od septembra nový typ príbehov V siedmom nebi. Známe osobnosti v akcii. 24 hodín na návšteve u ťažko skúšaných rodín. Nielen o týchto rodinách počuť, nielen ich vidieť, ale ich biedy a trápenia sa priamo dotknúť. A na základe prežitého pomôcť,“ zdieľal už skôr moderátor s fanúšikmi novinku v relácii.

jano meciar v siedmom nebi

Ako už skôr prebehlo médiami, V siedmom nebi budú sny plniť napríklad Dara Rolins, Celeste Buckingham, Sisa Lelkes Sklovska, Marián Gáborík, Jano Mečiar či Martin Škrteľ a presne túto zostavu komunikuje Joj v novej upútavke na reláciu. Televízia tak v kampani už nestavia iba na moderátorovi a „veľkých príbehoch obyčajných ľudí“ ale aj na známych tvárach.

Joj prostredníctvom najnovšej upútavky po prvý raz s divákmi v jej vysielaní komunikuje dátum štartu relácie. Televízia potvrdzuje dátum 7. septembra. Ako sme vás už informovali, nedeľné plnenie snov s Vilom Rozborilom potrvá približne dve a pol hodiny. V siedmom nebi Joj predstavuje aj prostredníctvom outdoorovej imidžovej kampane.

Pozrite si vývoj kampane na reláciu V siedmom nebi
Prvá upútavka:
Rozboril sa už prihovára divákom Joj z neba
Prvé promo s ukážkami z relácie: Kampaň novinky V siedmom nebi prechádza do ďalšej fázy: Joj nasadila veľké emotívne upútavky
Aktualizované promo: Rozboril pokračuje v predstavovaní V siedmom nebi

rozboril gaborik

Čítať viac...
Nahor