Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV Markíza

Televízia

Do Let´s Dance mieri herecká tvár konkurencie: Veľký návrat bývalej hviezdy Markízy!

Markíza odhalila ďalšieho špeciálneho porotcu.

Let´s Dance spoznalo tretie meno hosťujúceho porotcu, ktorý bude tanečné výkony párov hodnotiť tento týždeň.

Po Facundovi Aranovi, ktorého mala Markíza zavolať na základe jeho porotcovania v maďarskej verzii šou, a Petre Polnišovej, finalistke 3. série Let´s Dance, sa tentokrát v porote predstaví priamo bývalá víťazka.

Miesto špeciálnej porotkyne v 3. kole tanečnej šou totiž obsadí herečka Nela Pocisková, ktorá triumfovala vo 4. sérii Let´s Dance. Vo finále porazila speváčku Evu Mázikovú.

Zaujímavosťou je, že na treťom mieste sa v danom ročníku umiestnila bývalá moderátorka Martina Šimkovičová, súčasná ministerka kultúry, ktorá sa aktuálne stavia do opozície k štandardným médiám.

Niekdajší poklad Markízy

Pociskovej účinkovanie Let´s Dance je návratom nielen do šou, ktorú ovládla, ale aj do televízie, ktorá ju preslávila.

Herečka bola kedysi absolútnou hviezdou Markízy.

Preslávila sa najprv účinkovaním v Ordinácii v ružovej záhrade, postupný nárast popularity ju vyniesol k spomínanému triumfu v Let´s Dance na jar 2010.

Markíza ju neskôr obsadila s Jurajom Lojom ako hlavné tváre kľúčového seriálového ťaháku Búrlivé víno, ktoré štartovalo na začiatku roka 2013. Slovenské obrazovky valcovalo po dobu dvoch rokov, Pocisková v ňom vydržala do roku 2016. Odišla po 7. sérii.

Markíza sa herečku viackrát pokúšala dostať aj do talentovej celebritnej šou Tvoja tvár znie povedome. Podarilo sa jej to až v 5. sérii na jeseň 2019, Pocisková obsadila 2. miesto. Víťazom ročníka sa stal David Hartl.

Nakrúca nový seriál Ranč

Pocisková sa na dlhší čas vytratila zo slovenských seriálov.

Návrat ohlásila na jeseň 2021, odkedy je však hereckou tvárou konkurenčnej Jojky. Tá na herečke najprv postavila jednu z kľúčových liniek v seriáli Nemocnica, ktorý dominoval obrazovkám počas troch televíznych sezón.

Pocisková v priebehu minulého roka z Nemocnice odišla, aby sa však presunula na nakrúcanie novej rodinnej ságy Ranč. Aj tam stvárni jednu z hlavných postáv.

V novinke sa objavia viaceré známe herecké mená ako Kristína Madarová, Anna Javorková, Dana Karolová, Eva Matejková, Roman Poláčik, Noël Czuczor, David Uzsák, Miro Noga, Helena Geregová, Hana Gregorová alebo Juraj Ďurdiak.

Očakáva sa pritom, že by Jojka s Rančom mohla vyraziť do priamej konkurencie Dunaja, k vašim službám.

Dobový seriál od vlaňajška prevzal dominanciu v utorňajšie a štvrtkové večery, ktoré rok a pol predtým ovládala seriálová Nemocnica.

Čítať viac...
Nahor