Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Divoké kone vo štvrtok až do pol jedenástej! Opäť narástli, Búrlivému vínu svadba pomohla

Búrlivé víno až vo štvrtok ponúklo najočakávanejší moment začiatku piatej série. Dosiahlo zatiaľ najsilnejší rating v tomto roku.

Búrlivé víno aj Divoké kone dokázali vo štvrtok rásť. Denný seriál Markízy ponúkol očakávanú a mohutne promovanú svadbu, ktorú si nenechalo ujsť 10,6 % divákov pri podieli 26 %. Celkovo seriál sledovalo 711-tisíc divákov, čím sa Búrlivé víno po prvýkrát v tejto sezóne dokázalo dostať cez kľúčovú hranicu, ktorú v minulosti bez problémov prekračovalo. U mladých včera Búrlivé víno sledovalo 345-tisíc divákov.

Divoké kone taktiež dokázali rásť. Ich rating sa zastavil na hodnote 9,1 % (297-tisíc divákov) a v podieli získali 23,6 %. Markíza aj Joj v rovnakom čase pred pol desiatou nasadili brejk. Divoké kone si v 12+ pozrelo 533-tisíc divákov, nejde o ich najlepšiu hodnotu. Pri štarte ich sledovalo 562-tisíc divákov, vyššie boli aj v stredu s hodnotou 552-tisíc divákov. Seriál však Joj natiahla poriadne dlho, keď ho ukončila až pred pol jedenástou. Doteraz končieval najneskôr približne desať minút po desiatej.

Markíza po prvý raz v tomto roku ponúkla aj premiérovú Zámenu manželiek. Jej sledovanosť vyskočila vyššie ako v prípade Svokry, ani druhý reality formát však nedokázal uhrať priemer stanice. V ratingu relácia získala 6,8 % s podielom 21 %. Joj po zmene programu zaradila film X-Men: Wolverine, rástol až v druhej polovici a nakoniec uhral aspoň priemer s podielom 15,7 %.

Vysoko bolo vo štvrtok Dajto, ktoré v tento deň postupne odvysiela všetky časti trilógie Matrix. Už tá prvá zaznamenala úspech, keď v podieli dosiahla 8,1 %. Pluske sa vydarila stávka na krimiseriál Knight Rider, dve časti získali podiely 5,5 a 6,5 %. Doma bola opäť vysoko až s Ferihou a podielom 7 %, v ratingu dosiahla telenovela hodnotu 2,5 %, čo je aj o pol percenta menej ako dosahovala v najsilnejších časoch.

Čítať viac...
Nahor