Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Divoké kone sa pred finále pokúsia posilniť: Joj spúšťa intenzívnu kampaň!

Seriál oproti jari stratil časť divákov, v prvej polovici svojej poslednej sezóny sa posilňuje kampaňou.

Denným seriálom na jeseň dochádza para. Búrlivé víno sa na Markíze usádza do stabilných podpriemerov, Divoké kone sa aspoň pokúšajú doťahovať na staničné priemery Joj. Oba seriály však oproti jari zaznamenali pokles, pričom sa televízia snažia získať stratených divákov.

Markíza sa o to pokúša pravidelnou dlhšou upútavkou, ktorú nasadzuje do vysielania vždy pred pondelňajšou časťou Búrlivého vína. Divákom v nej poctivo vysvetľuje, kam sa za krátky čas pohli osudy hrdinov, ktorí kedysi lákali výrazne väčšie masy ako dnes.

Joj sa o posilnenie Divokých koní pokúsi nárazovou kampaňou. Spoločne s novou grafikou v pondelok večer nasadila do vysielania aj päticu štylizovaných spotov, v ktorých odkrýva hlavné zápletky záverečnej fázy seriálu.

Televízia však priamo neupútava divákov na to, že sa seriál túto jeseň uzavrie. Naopak, promuje druhú sériu Divokých koní, čím vyvoláva skôr opačný pocit. Práve naťahovanie seriálov však divákov často odrádza, čo sa už tento rok premietlo na výkonoch Búrlivého vína. Koniarska sága poklesla už po jednej sezóne.

Čítať viac...
Nahor