Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Divoké kone najsledovanejším programom štvrtka! Pluska s veľkým výskokom, porazila Jednotku

Štvrtok staniciam Joj Group vyšiel, dokonca aj Wau zaznamenala najlepší výkon ostatných dní.

Divoké kone zažívajú ďalší nemalý úspech. Ostatný štvrtok totiž dosiahli nielen ďalšiu výhru nad Búrlivým vínom, podarilo sa im celodenne obsadiť prvú priečku sledovanosti. Stalo sa tak aj vďaka počasiu, keď sa diváci pred obrazovku dostávali v neskoršom čase až po ôsmej večer. Divoké kone sledovalo podľa našich informácií 8 % divákov s podielom 23,4 %. Paradoxne ich neoslabil ani tretí brejk, ktorý Joj v ostatných dňoch nezriedka nasadzuje v hlavných programoch.

Aj Markíza predĺžila svoje Búrlivé víno, jeho minutáž bola natiahnutá práve o čas tretieho brejku v Divokých koňoch nasadený okolo 21:45. Vinárska sága však napriek tomu v tom čase výraznejšie neposilnila, sledovalo ju celkovo 7,7 % divákov s podielom 22,5 %. Búrlivé víno malo viac starších divákov, celkovo ho sledovalo cez 570-tisíc Slovákov. Divoké kone v 12+ atakovali hranicu 510-tisíc.

Búrlivé víno skončilo vo štvrtok v komerčnej cieľovke ako celodenná trojka, predbehlo ho ešte Najlepšie počasie s identickým ratingom no podielom nad 25 %. Neskoršie programy Markízy a Joj úspech nezožali, Rodinné prípady tradične podliezli priemer lídra, doťahovali sa na 20 %, Kolabs si medzitýždenne polepšil, keď uhral aspoň staničný priemer Joj s podielom pod 17 %. Pomohlo mu aj, že šiel premiérovo bez brejku.

Nadpriemerný výkon Joj doplnila vo štvrtok Plus. Tá sa celodenne i v prime-time dostala v komerčnej cieľovke pred Jednotku, ktorá sa v ostatných rokoch snaží posilňovať postavenie práve u mladých. O úspech Plus sa nemálo pričinil večerný program, keď Profesionáli uhrali share nad 7 % a Horúce strely 2 dosiahli vysoký podiel nad 11 %. Podľa našich informácií kultovú komédiu sledovalo 3,7 % divákov s podielom 11,3 %.

Dajto v tom čase mohlo byť taktiež spokojné, snímka Pomsta Jackieho Chana podliezla 6 %. Doma sa s Mentalistom tesne prehupla cez päťku, Zakázaná láska sa hýbala okolo 4 a pod 7 %. Wau tento raz s kriminálkami hýbala pod 3 %. Celodenne ale dosiahla na svoj najlepší výkon týždňa s podielom pod 2,5 %.

Čítať viac...
Nahor