Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Divoké kone čoskoro v novom nastavení: Pôjdu dlhšie a dvakrát do týždňa!

Joj významne upravuje stratégiu vysielania Divokých koní, prispôsobuje sa situácii.

Oproti jari a úvodným týždňom jesene čaká na divákov Divokých koní zmena. Seriál mení svoje nastavenie, keď sa z denného projektu stane seriál nasadzovaný dvakrát v týždni.

Joj sa totiž chystá od 39. týždňa zaviesť nový režim, v ktorom Divoké kone pôjdu len v utorky a štvrtky. Takúto nízku intenzitu nasadenia v týždni si seriál vyskúšal v závere jari, kedy televízia nasadila na pondelky a stredy Inkognito. Inak sa vysielal tri alebo štyri razy za týždeň.

Televízia však nezmenší počet odvysielaných epizód, keď nasadí dve časti za sebou. Naďalej tak v týždni uvedie štyri epizódy. Ako sme už skôr informovali, Joj chce skracovať dĺžku jednotlivých častí. Dve epizódy totiž plánuje vysielať od 20:35 do 22:45, kým doteraz len jednu časť vrcholila okolo desiatej. Joj si už vyskúšala nové nastavenie v praxi, na prvý raz sa jej podarilo zaznamenať zlepšenie výkonov.

Zmeny v nasadení Divokých koní prídu v čase, kedy sa na obrazovky vracia Inkognito a zároveň Joj dlhšie nefunguje zoznamka Farmár hľadá ženu. Tú televízia rôznymi spôsobmi vyposúvava čo najbližšie k 23-tej hodine. V pondelky tak chce robiť reprízovaním zostrihov Neuveriteľné talenty sveta, vyskúšala si to už aj tento týždeň. V stredy pokračuje Česko Slovensko má talent aj s premiérami zostrihových špeciálov, v piatky bude Farmár absentovať.

Čítať viac...
Nahor