Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Divoké kone budú hlavným seriálom Joj aj na jeseň! Televízia vyvracia vyjadrenia novinárov

Joj sa už pripravuje na výrobu druhej série.

Ešte v januári vás portál Mediaboom.sk ako jediný informoval, že Divoké kone síce nekonečný seriál nebudú, no televízia si nechala v prípade jeho úspechu pootvorené zadné vrátka pre výrobu druhej série. Joj už oznámila novinárom, že sa do natáčania novej série aj pustí, s výrobou by mala začať v apríli.

Divoké kone tak budú ťažiskovým seriálom Joj aj na jeseň. Konkurenciu mu však už, pravdepodobne, nebude tvoriť Búrlivé víno, ktoré by sa podľa špekulácií mohlo so šiestou sériou presunúť na 18-tu hodinu, kde ostane prázdne miesto po končiacom seriáli Chlapi neplačú. Na jeseň chce Markíza predstaviť veľkú seriálovú novinku.

S oznámením pokračovania Divokých koní aj na jeseň Joj zároveň priniesla prostredníctvom webu stanovisko, v ktorom sa rozhodla zareagovať na medializované informácie. „Viacerí novinári nesprávne interpretovali vyjadrenie televízie a spájali si prerušenie nakrúcania po skončení výroby prvej série s neúspechom seriálu. Nie je to pravda, Divoké kone si získali viac ako uspokojivé množstvo divákov a dokonca sa im viackrát podarilo predbehnúť seriál konkurencie. Takže Divoké kone nekončia po dvoch mesiacoch, nielenže počítame s vysielaním prvej série do konca jarnej sezóny, ale tešíme sa aj na jesenné vysielanie druhej série,“ napísala televízia. Divokým koňom sa Búrlivé víno podarilo poraziť zatiaľ dvakrát.

Čítať viac...
Nahor