Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Divoká streda: Joj prevalcovala Televízne noviny, vyhrala prime-time! Markíze klesla aj Chart Show

Televíznemu lídrovi sa túto stredu nedarilo.

Nestabilné čísla sledovanosti sa prejavili aj túto stredu. Markíza zažila nepríjemné prekvapenie v spravodajskej časti večera, kde jej Televízne noviny spadli s podielom len cez 23 %, pričom ich predbehli ako Krimi, ktoré v podieli šli pod 25 %, tak najmä Noviny s vyše dvojratingovým náskokom a podielom takmer 29 %. Markízu sklamala aj Chart Show, ktorá medzitýždenne spadla o viac ako 1,5 ratingu na výkon pod 7 % a vlažný podiel tesne nad 21 %. Minulý týždeň pritom čelila aj konkurencii Ligy majstrov. Joj posilnila s filmom, To dievča musíš milovať uhralo 17,5 %.

Na menších tradične vyskočili Profesionáli, dostali sa až pod 8 %, nasledujúca snímka Moje meno je Nikto na Plus získala 6,5 %. Vymenené životy boli vyššie s podielmi nad 7 a 9 %, Gang útoku na Dajto uhral vyše 6 %. Menšie stanice mali vydarený deň, pridala sa aj Wau, ktorej kriminálky CSI uhrali vyše 3 a pod 5 %.

Podvečer na Markíze a Joj bol vyrovnaný, Moja mama varí lepšie ako tvoja tesne prekročila 18 %, Búrlivé víno túto hranicu podliezlo. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie, vďaka spravodajstvu Joj s väčším náskokom vyhrala prime-time.

Čítať viac...
Nahor