Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Divoká nedeľa opäť prekvapila: Tvoja tvár šokovaná, Talent ju druhýkrát predbehol!

Po tom, čo šou Markízy pred dvomi týždňami radikálne stúpla na sezónne maximum, sa prepadáva na jeden z najhorších výkonov.

Divoké čísla počas nedeľného súboja hlavných šou Markízy a Joj pokračujú. Ešte pred mesiacom sa oba projekty dostali na podobnú úroveň, čo vyústilo v prvú výhru Talentu nad Tvojou tvárou, no už o týždeň šou Markízy mimoriadne narástla, a to aj na úkor Talentu. Dva týždne od tohto výstrelu nahor sa však celebritná šou dostáva do druhého extrému, keď padá na jeden z najhorších výkonov vôbec.

Predbehnúť ju k tomu po druhýkrát v sezóne dokázalo Česko Slovensko má talent s ratingom 9,5 % pri podieli 24,6 %. Tvoja tvár znie povedome ratingovo tesne zaostala s hodnotou 9,4 % a podielom 28,4 %. Pre Tvoju tvár ide o medzitýždenný pád dva ratingy a takmer päť podielov. Talent vyhral tesne aj v celkovom počte divákov. Doktor Martin si uhral svoj nadpriemer s podielmi pod 16 a nad 12 % v 12+, resp. 12 – 54.

Z menších staníc Ochranca na Dajto dosiahol 6 %, Ľadová katastrofa na Plus tesne nad 5 %, Stratení v mori na Doma šli pod 5 %. Kriminálka CSI New York na Wau uhrala pod 2 a 3 %.

Podvečer sa Horná Dolná dostala nad 23 %, Nové bývanie sa ťahalo k 20 %. Ďalšiu nedeľu po sebe dominovala so správami Markíza, Televízne noviny atakovali 32 %, pričom boli najsledovanejším programom dňa, Noviny získali share pod 26 %.

Čítať viac...
Nahor