Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Divočina vo Farmár hľadá ženu sa skončí! Bude nová séria skutočne úplne iná?

Režisér novej série reality zoznamky potvrdil zmeny a príchod romantickej verzie. Obdobné české spracovanie na našich obrazovkách neuspelo. Joj sa tak podoby predchádzajúcich ročníkov úplne nevzdá.

Kontroverzia a jednoduchá zábava charakterizovali doterajšie tri ročníky šou Farmár hľadá ženu u nás. Štvrtá séria, ako už pri samotnom nábore upozorňovala Joj, bude iná. V rámci kampane bolo najvýraznejšie priznanie, že až teraz hľadá skutočnú lásku.

Televízia sa namiesto prinesenia novej romantickej zoznamky vydáva náročnejšou cestou zmeny dobre známeho formátu. O novú podobu sa stará režisér Jan Bělohlavý, ktorý režíroval predchádzajúce štyri ročníky českého Farmára. Ten sa najmä v prvých troch sériách vyznačoval výrazne iným romantickým spracovaním. To si už vyskúšala aj Joj, keď na svojej obrazovke nasadila českú verziu, no tá neuspela. Televízia tak potrebuje zaujať aj pôvodných divákov našej verzie.

Ako teda bude štvrtá séria vyzerať? Relácia dozrela do rozumnejšieho štádia. Farmár bude pokojnejší, rozumnejší. Pri zoznamovaní k tomu bude pristupovať s väčšou rozvahou. Už to nebude taká divočina, ale bude tam veľa lásky, romantiky, ale aj zábavy,“ povedal. Šou u nás v priebehu rokov skôr stupňovala level kontroverzie, nová séria tak bude výrazným obratom v spracovaní.

Bělohlavý ale zároveň hovorí, že predchádzajúce slovenské verzie sledoval a aj štvrtá séria bude mať niečo z nich. My prichádzame, aby sme urobili akúsi kombináciu týchto dvoch verzií, prezradil režisér. Joj tak staví na kompromis, prostredníctvom ktorého sa pokúsi zaujať aj pôvodných divákov a zároveň udržať stratégiu novej podoby televízie bez kontroverzie, ktorá jej v minulosti pomohla budovať značku.

Čítať viac...
Nahor