Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Trapasy

Divákov Ranných novín prebudila spŕška vulgarizmov: Poriadny trapas hosťa v živom vysielaní!

Na jar 2018 sa Joj vrátila k premiérovému rannému programu, keď po rokoch oživila formát Ranných novín, pričom tie svoj doterajší najväčší trapas zažívajú v treťom roku vysielania.

Divákov sa im do nového týždňa podarilo prebudiť v skutku originálnym spôsobom, keď sa na tých pozornejších v priamom prenose spustila spŕška vulgarizmov.

Stalo sa to už v blížiacej sa poslednej polhodine ranného spravodajstva krátko pred 8. hodinou ráno. V čase, kedy televízia vysielala ďalší blok správ zo športu, bol v pozadí pripravený ranný hosť, spevák Ivan Tásler, ktorý mal omylom predčasne pustený mikrofón.

Spevák pritom, zdá sa, nevstal správnou nohou. Do mikrofónu sa, nevediac, že je v priamom prenose, začal sťažovať na to, že kým on prišiel na Kolibu, odkiaľ sa Ranné noviny vysielajú, už o pol ôsmej, na svoj vstup musí čakať takmer polhodinu. Rozhorčoval sa napriek tomu, že ho členka štábu upokojovala tým, že idú do vysielania po aktuálnom končiacom bloku správ.

Tásler tak do pozadia spravodajských príspevkov spustil sériu nadávok. „Čo vám je**?… Na čo som tu prišiel, potom nech ide do p*** celá produkcia! … Čakám tu ako k**** dvadsať minút,“ odznelo tiež v Ranných novinách. Trapas v živom vysielaní si všimol čitateľ Nového času.

Čítať viac...
Nahor