Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Diváci už majú šachovania s Hornou Dolnou plné zuby! Televízia opäť prestala reagovať

Krátko po príchode premiér Hornej Dolnej vytiahla Markíza opäť reprízy, diváci sa opäť hnevajú.

Markíza rovnako ako na jeseň vymieňa premiéry Hornej Dolnej za reprízy. Oproti minulému roku je však situácia mierne odlišná. Tentoraz tak totiž neurobila po tom, čo odvysielala všetky pripravené nové časti seriálu, premiéry škrtla z programu hneď, ako jej prestali byť užitočné a odkladá si ich na dôležitejšie chvíle.

Televíziu k tomu kroku, zdá sa, posmelil fakt, že už dvakrát po sebe sa jej podarilo úspešne vrátiť Hornú Dolnú bez dlhodobejšej kampane náhlou programovou zmenou. Nové časti vytiahla zmenou programu náhle na zatlačenie vysoko rozbehnutej šou Česko Slovensko má talent, túto jar opäť programovou zmenou nasadila seriál proti štartu Zoo. V oboch prípadoch sa vrátila Horná Dolná silná, avizovanie nových častí tak na divákov pôsobí ako magnet, čo Markíza začína využívať v boji s konkurenciou aj za cenu pobúrenia fanúšikov.

Už druhú sezónu po sebe sa diváci aktuálne najsledovanejšieho programu na Slovensku dočkali sklamania, keď namiesto očakávanej premiéry Hornej Dolnej nasadila televízia reprízu. Tento rok sa pritom nové časti z programu vyparili už po troch odvysielaných častiach novej série. Navyše televízia ešte na tento pondelok rátala v programe s premiérovou časťou, nakoniec sa jej diváci nedočkali. Markíze tak zanechávajú opäť nahnevané odkazy, o to viac, že boli podobnej situácie svedkami aj pred rokom. Vtedy však televízia aspoň odvysielala všetky pripravené časti.

Markíza už, zdá sa, nahnevané reakcie divákov očakávala. K dnešnej reprízovej časti nepripravila na sociálnych sieťach takmer žiadnu aktivitu, na Facebooku len pridala odkaz na článok s tvárou z Česko Slovensko má talent, ako spieva titulnú pieseň Hornej Dolnej a zároveň upozornila, že seriál tento pondelok pokračuje.

Líder sa tak pokúsil dať nahnevaným divákom čo najmenší priestor na nahnevané reakcie, tie sa i tak hromadia pod ďalšími príspevkami. Televízia na ne neodpovedá, rovnaký prístup zvolila aj na jeseň. Reagovať vtedy na komentáre začala až po upokojení vášní a spustení predaja knihy Horná Dolná.

Čítať viac...
Nahor