Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Diváci rozhodli: Špeciály Mojej mamy nakoniec len v sobotu! Tento piatok mimoriadne Divoké kone

Televízna dvojka sa napriek svojim plánom rozhodla nastaviť program podľa reakcií divákov.

Špeciály Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorým sa začala televízna dvojka posilňovať v dvoch večeroch, po pár týždňoch v dvojnastavení končia a Joj už od tohto týždňa nasadzuje len po jednej epizóde. Pôvodne sa televízia rozhodla ponechať reláciu v piatky, kde mala pred nástupom šou najväčší problém, no diváci sa postarali o zmenu.

V posledných dvoch týždňoch totiž špeciál Mojej mamy v piatok neuspel a uhral podobný rating, ako dosahovali v rovnakom slote filmy na začiatku jesene. Televízii sa zároveň ešte menej darilo po skončení šou o desiatej. Naopak v soboty sa Moja mama výkonnostne smerom nadol nepohla, keď si diváci na jej miesto okolo 21:20 zvykli. Šou dokonca dokázala minulú sobotu aj bez Bučkovcov podrásť.

Joj tak na základe diváckej odozvy upravuje program. Už od tohto týždňa bude špeciály kuchárskej šou vysielať len v soboty po Dvojičkách, ktoré tak v štruktúre vydržia dlhšie. Televízia pôvodne plánovala po ustálení špeciálov len v piatky nasadzovať sobotné Dvojičky v dvoch dieloch za sebou, čím by vyvrcholili ešte pred finále Talentu. Teraz s vysielaním jednej epizódy do týždňa jej vydržia do začiatku decembra.

Prázdne miesto v piatok televízia tento týždeň zaplní mimoriadnym nasadením Divokých koní, ktoré si tak po druhý raz vyskúšajú v dvojslote piatkový prime-time. Prvýkrát neuspeli, dosiahli ale podobný výkon ako Joj s dvomi časťami Mojej mamy ostatný piatok. V nasledujúcich týždňoch sa na piatky vrátia filmy. Joj zacieli na rodiny, ako prvé uvedie menej opozerané tituly ako Avengers: Pomstitelia a Piráti Karibiku: V neznámych vodách. Avengerov vysielala Joj zatiaľ raz v premiére, nateraz posledný diel Pirátov ponúkla dvakrát, vždy v druhej polovici jesennej sezóny.

Čítať viac...
Nahor