Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Diváci pre „poštára“ Ladislava zo Superstar vyzbierali desaťtisíce eur! Poskladali sa mu na nové bývanie

Iba 17-ročný Ladislav Angyal sa stal jedným z najvýraznejších účastníkov tohtoročnej Superstar. Okrem vlastnej chytľavej piesni o pošte však na divákov zapôsobil aj svojím príbehom, keď sa stará o svoju na polovicu tela ochrnutú mamu, s ktorou žije v nehostinných podmienkach ubytovne v Komárne. V minulosti pritom hrozilo, že pre podmienky, v ktorých rodina žije, bude Ladislav umiestnený do detského domova.

Diváci sa rozhodli Angyalovi pomôcť a zareagovali na zbierku Nadácie Markíza a Nadácie Nova, ktorá prebiehala od 13. do 25. marca 2018. Pre Ladislava vyzbierali až 51-tisíc eur, ktoré pomôžu rodine vyriešiť ich bytové problémy. Do zbierky sa podľa televízií mali zapojiť tisícky ľudí.

„Úprimne ma zaskočila vyzbieraná suma, vôbec som nečakal, že je až toľko dobrých ľudí, ktorí nám takto pomohli a je to pre mňa neskutočne veľký pocit, ktorý ani nie je opísateľný. Ďakujem všetkým Slovákom a Čechom za prejavenú dôveru, som veľmi rád, že mi pomohli a aj keď by mi to v SuperStar nevyšlo, pre mňa je výhra, že sa vyzbieralo vďaka dobrým ľuďom toľko prostriedkov, že sa budeme môcť presťahovať do nového,“ povedal k vyzbieraným peniazom Angyal.

Čítať viac...
Nahor