Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nahnevaní diváci Paneláku, takéto meškanie seriálu ešte nezažili! Bude sa to opakovať? (aktualizácia)

Niektorí si mysleli, že ani nepobeží, o poriadnu dávku irónie sa postarala nešťastne zaradená upútavka. Nižšie aktualizácia.

Kým na párminútové meškanie programu si už diváci aspoň vo väčšine zvykli a televíziám to tolerujú, Joj sa po dlhšom čase podaril kúsok, ktorým výrazne zvýšila tlak svojim priaznivcom.

Podráždila pri tom divákov Paneláku, ktorí si v tejto sezóne museli vypočuť hneď niekoľko nepríjemných správ, pričom už nahlas hovoria o tom, že ich seriál televízia pre tento rok odpísala. Nemilo zaskočení k tomu ostali tento pondelok, keď sa Panelák omeškal až o takmer rekordnú polhodinu, na čo si diváci seriálu snáď ani nepamätajú. Niektorí ostali nemálo zmätení a nakoniec ani nevedeli, či sa seriál má vôbec vysielať.

Extrémne približne 25-minútové meškanie seriálu spôsobilo navrátené Inkognito, ktoré si tak u priaznivcov Paneláku neurobilo dobrú reklamu. Nepotešilo ani vlastných fanúšikov, keď doň televízia nasadila až tri brejky, čo v budúcnosti budú diváci len ťažko tolerovať. Už aj v minulosti bola navýšená stopáž relácie jednou z príčin, ktorá jej zlomila väzy.

V programe aj upútavkách pri tom televízia neohlásila predĺženú minutáž. Celý čas promovala Panelák na 21:45 a to aj v čase, keď vedela, že ani približný čas nestihne. Striedanie programov pred celou hodinou je pri tom riskantné, nakoľko v tomto čase ešte ostáva televízii odvysielať jeden brejk v hodine. Ak sa stopáž prvého programu predĺži, nemá televízia inú možnosť ako doň tento brejk nasadiť a natiahnuť tak čakanie na ďalší program aj o ďalších desať minút.

To sa presne stalo i v pondelok. Iróniou pre divákov bolo, keď sa v čase o 21:54 pred treťou reklamnou pauzou v Inkognite objavila vo vysielaní upútavka na Panelák s avizovaným štartom 21:45.

Aktualizácia: Portál Mediaboom.sk zisťoval, či sa situácia bude opakovať. Televízia nás informovala, že pravidelná stopáž epizód Inkognita sa bude pohybovať okolo 50 minút, čo je podobná minutáž, ako pri epizódach Divokých koní. Prvá časť vynoveného Inkognita trvala celkovo až 70 minút, no šlo tak len o výnimku.

Čítať viac...
Nahor