Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Dievčatá, toto je vaša šanca! Otvára sa nefalšovaný kurz pre nádejné zlatokopky!

Vyštudovala kadernícke učilište, má maturitu, hrdý titul českej playmate 2008 a slovenskej 2012, zväčšené prsia, je vyhľadávanou playmate a fotomodelkou a ako skutočná partygirl nechýba na žiadnom večierku. A hlavne vie, ako byť šťastnou zlatokopkou. Že o tomto všetkom snívate aj vy? Tak teraz sa niektorým Rytmusovým antifanynkám splní sen!

Playmate Dominika Mesarošová, ktorá už aj v minulosti učila dievčatá ako sa o seba starať a vystupovať, otvára webináre, po ktorých by český a verme, že aj slovenský trh, obohatili nové nefalšované zlatokopky. Celkovo 10-timi online kurzami plnými svedomitých príprav budú musieť dievčatá prejsť, kým sa vydajú na prvý odvážny lov a preveria svoje poznatky.

Áno, je to skutočne pravda a milionári si musia odteraz dávať oveľa väčší pozor. Ak si doteraz mysleli, že si partnerky vyberali sami, už čoskoro sa na nich vrhne nová generácia zlatokopiek, ktoré dobre vedia, ako zbaliť toho svojho milionára. Už len verme, že čoskoro zakontruje Boris Kollár s vlastným kurzom, ako sa návalu zlatokopiek ubrániť.

Foto: showbiz.cz

(článok je true story s prvkami satiry)

Čítať viac...
Nahor