Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Detská stanica Minimax po rokoch mení logo. Od augusta predstaví nový vizuál aj program

Od 1. augusta sa detská stanica Minimax predstaví s novým vzhľadom a novým obsahom. Tieto zmeny zahŕňajú moderné logo, identikit, animované logo, hudbu a ukážky obsahujúce známe postavičky. V auguste bude Minimax naviac doplnený o veľa nových seriálov a filmov.

Minimax, ktorý sa zameriava prevažne na vekovú skupinu 5 až 10 rokov, zmení svoje logo. Známu obruč v logu Minimaxu oživil kreatívny tím stanice v spolupráci s reklamnou agentúrou Umbrella.

„Cieľom bolo predstaviť nové svety plné dobrodružstiev ako džungľa, svet techniky, vesmír, zábavné parky, superhrdinovia a podmorský svet. Animovaná obruč loga predstavuje vstupnú bránu do týchto dobrodružných svetov,“ uviedla Nikol Marcinková z agentúry PR Konektor.

Aktuálne využívaný vizuál loga stanice Minimax

Nové logo stanice od augusta 2021

Stanica v súvislosti s novým vizuálom pripravuje aj úpravu programu. Reagovať by mal aj na vekovú štruktúru stanice so zameraním sa na staršie ročníky.

„Minimax verí, že život je dobrodružstvo, a preto pozýva našich najmenších, aby spoločne objavovali vzrušujúci svet okolo seba. Deti v tejto vekovej kategórii už začínajú túžiť po väčšej samostatnosti a objavovaní, Minimax preto poskytuje bezpečné prostredie pre všetky tieto spoznávania a dych vyrážajúce zážitky. V súlade s tým, sa tiež zmení obsah Minimaxu, ktorý bude obsahovať viac príbehov a seriálov, špeciálne navrhnutých tak, aby oslovili aj staršie deti,“ uvádza Marcinková.

So zmenami začne stanica priamo od nedele 1. augusta, kedy uvedie animovaný seriál „Tým Dronix“. Novinka sleduje „vzrušujúce zážitky mladých ľudí milujúcich drony,“ avizuje televízia.

Následne od 16. augusta štartuje seriál o šesťročnom dievčatku a jej kamarátovi mikróbovi „Ernest & Rebecca“ vysielaný denne o 17:30.

„Potešia aj rodinné filmy o čarodejnici Bibi a jej kamarátke Tine. Komédia „Bibi a Tina“ štartuje v sobotu 7. augusta a diváci sa na pokračovanie ich dobrodružstiev môžu tešiť každú augustovú sobotu o 20:00,“ dopĺňa augustové programové posily Minimaxu Marcinková.

Čítať viac...
Nahor