Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Detektív Dušo sa rozlúčil ako prepadák, Inkognito si naposledy užilo voľný priestor!

Už od najbližšieho štvrtka robí Markíza zásadnú zmenu a proti štvrtkovému rozbehnutému Inkognitu povolá Hornú Dolnú.

Prvý tohtoročný neúspech Markízy skončil. Televízia po siedmich častiach dovysielala seriál s Alexandrom Bártom Detektív Dušo, ktorý divákov nezaujal. Záverečná časť si síce medzitýždenne o niečo polepšila, uhrala však 5,4 ratingu s podielom takmer 15 %. Markíze sa vo štvrtky nedarí preraziť už dlhšie a tak po úspešnom rozbehu Susedov na tieto dni presunie premiérovú Hornú Dolnú. Tá sa tak naďalej bude stretávať s Inkognitom, ktorému štvrtky svedčia, aktuálne si ho pozrelo 8,5 % divákov s podielom pod 24 %. Dobre vedieť malo uhrať okolo 18 %, Sedem zas 15 %. Celkovo si malo Inkognito zapnúť vyše 550-tisíc divákov, Zlaté časy na Jednotke zas cez 305-tisíc divákov s podielom takmer 14 % (12+). Detektív Dušo prilákal necelých 285-tisíc divákov.

Matky a dcéry na Doma pokračujú v silných výkonoch, atakovali 7 a prekročili 9 %, Posledný skaut na Dajto a rovnako snímka Ja, robot na Plus dosiahli zhodný share 5,5 %. Kriminálky na Wau sa hýbali pod 5, pod 4 a nad 5 %.

Oteckovia si naďalej idú podvečer svoje, tentokrát prekročili 10 ratingov s podielom okolo 34 %. V celkovom publiku bývajú pravidelne nad pol miliónom, vo štvrtok sa umiestnili za Inkognitom s vyše 515-tisíc divákmi. Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 14,5 %, celkovo mala mať necelých 310-tisíc divákov. Televízne noviny sa dostali nad 30 %, Noviny cez 21 %. V celkovom publiku ovládli deň TN-ky s Najlepším počasím, keď zhodne podliezli úroveň 580-tisíc divákov, Noviny ich mali mať pod 570-tisíc. V komerčnej cieľovke bolo na vrchole dňa Počasie Markízy pred Oteckami.

Čítať viac...
Nahor