Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Detektív Dušo prvým sklamaním Markízy, novinka s Bártom pri štarte neuspela! Vo vedení naďalej Inkognito

Markíza dlho odkladaný detektívny seriál nasadila v obchodne menej atraktívnom období, divákov neprilákala ani kampaňou nasadenou počas vianočných sviatkov.

Z trojice nových seriálov, ktoré Markíza nasadila do vysielania hneď na začiatku januára, sa nateraz jeden neujal. Ako posledná sa uviedla žánrovo špecifická detektívno-komediálna séria Detektív Dušo, ktorá však divákov nezaujala už kampaňou. Posledný seriál, ktorý Alexander Bárta nakrútil v čase trvania exkluzívnej zmluvy s Markízou, môže byť v poradí už jeho tretím neúspešným, keď odštartoval ratingom 6,5 % a podielom 18,5 %. Predtým hral v prepadákoch Doktori a Kukučka. Aj v reakciách divákov na Detektíva Duša prevládala kritika, či už na spôsob vykreslenia príslušníkov polície alebo netradičnú zmes žánrov.

Vo štvrtok ostáva vpredu aj naďalej Inkognito, tentoraz malo podliezť 8 ratingov s podielom takmer 22 %. Joj na premiérovu časť nadviazala reprízovou tak, ako to vlani robila v pondelok, tá šla nad 19 %. Televízie boli v tomto čase vyrovnané, Dobre vedieť uhralo share 19,5 %.

Medzi menšími stanicami vyskočila Plus, Vodný svet dosiahol vyše 8 %. Matky a dcéry na Doma sa hýbali okolo 4,5 a až 6,5 %, Policajt z Beverly Hills na Dajto podliezol 5 %. Vtierka Castle na Wau šla rovnako pod 5 %, CSI New York prekročilo 3 %.

Podvečer naďalej ovládajú Oteckovia, ktorí držia vysoký nadpriemer s ratingom 8,6 % a podielom 31,6 %. Opäť predbehli všetky hlavné večerné programy. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa hýbala okolo 13 %. Televízne noviny naďalej ťažia z úspechu Oteckov, prekročili 28 %, Noviny zaostali s 22 %.

Čítať viac...
Nahor