Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Detektív Dušo prvýkrát porástol, priblížil sa číslam zo štartu! Inkognito naďalej vpredu, Televízne noviny na vrchole dňa

Televíznym novinám od nástupu Oteckov výrazne porástla sledovanosť, začínajú upevňovať svoje vedenie nielen v komerčnej ale aj univerzálnej cieľovke.

Detektív Dušo si prvýkrát polepšil. Seriál po dvoch dieloch, s ktorými prepadol, tento štvrtok poskočil, keď sa mal priblížiť výkonu zo svojho štartu ratingom 6,3 % a podielom cez 17 %. Naďalej ostáva hlboko pod priemerom Markízy, čo jej však aktuálne vadiť nemusí. Napriek tomuto výkonu Detektíva Duša dokázala s náskokom vyhrať prime-time, Inkognito pritom ostalo vo vedení, aj keď kleslo ratingom pod osmičkou a podielom cez 21 %. Následná repríza dosiahla obdobný share, Dobre vedieť uhralo 18 %. Celkovo si premiérové Inkognito malo pozrieť pod 480-tisíc divákov, Detektíva Duša malo sledovať pod 315-tisíc divákov. Zlaté časy na Jednotke si zas malo vybrať necelých 290-tisíc divákov, podiel v univerzálnej cieľovke predstavoval okolo 13 %.

Kráľovstvo nebeské na Plus sa malo dostať pod 7 %, Matky a dcéry na Doma zas na podiely 6 a vyše 7 %. Dajto so Žoldniermi spravodlivosti prekročilo 4 %, Wau s kriminálkami mala uhrať podiely pod 4 a tesne nad 3 %.

Markíze sa po minulom týždni podarilo vrátiť do čela aj štvrtkového prime-time. Vysoké čísla jej aktuálne zabezpečuje podvečer a spravodajstvo, na vrchol celého dňa sa pritom stále častejšie dostávajú Televízne noviny, ktoré vo štvrtok podliezli až 11 ratingov s podielom 32,5 %. Po minulom roku, kedy si začali Noviny Joj upevňovať pozíciu najsledovanejšieho spravodajstva v celkovom publiku 12+, sa už však TN-ky dostávajú späť do vedenia aj tam, vyhrať mali s náskokom okolo 60-tisíc divákov. S takmer 610-tisíc divákmi sa stali aj najsledovanejším programom dňa.

Výstrel Televíznych novín nahor zabezpečujú Oteckovia, ktorých diváci ostávajú aj na spravodajstvo Markízy. Celý týždeň si držia zvýšený rating nad vysokou hranicou desiatich percent, čo potvrdili aj vo štvrtok, v podieli mali ísť až cez 35 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja náhly stredajší nárast nezopakovala, naopak, prepadla sa na jeden z najnižších podielov roka cez 12 %. Noviny mali podliezť 21 %, celkovo si ich malo pozrieť pod 550-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor