Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: ilustračné, zdroj: TV JOJ

Televízia

Detaily očkovacej lotérie na RTVS: Hodinové vysielanie v najlukratívnejšom nedeľnom prime-time!

Očkovacia výhra Ministerstva financií sa na obrazovky Jednotky dostane prakticky denne, jej súčasťou bude aj hodinový program v najlukratívnejšom čase.
RTVS na základe spolupráce s Ministerstvom financií SR (MF SR) odštartuje 15. augusta sériu žrebovaní súťaže o očkovaciu prémiu pod názvom Byť zdravý je výhra. Každý zaočkovaný Slovák má v súlade so zverejneným štatútom šancu vyhrať základnú, štandardnú, automatickú či prémiovú výhru.

Každý pracovný deň o 18:50 zverejní RTVS na Jednotke mená vyžrebovaných základných výhier 20x po 1 000 € a štandardných výhier 5x po 10 000 €. Žrebovanie výhier prebehne pod dozorom notára. Súčasťou relácií počas pracovných dní budú postupne aj dokrútky s výhercami jednotlivých finančných výhier.

Každú nedeľu večer v hlavnom vysielacom čase naživo na Jednotke zároveň prebehne hlavné vysielanie, ktoré potrvá až hodinu.

Televízia nateraz presný čas nezverejnila, nedeľný prime-time je však najlukratívnejším z celého večerného vysielania v týždni s najväčším počtom divákov pri obrazovke. Nebude prekvapením, ak pôjde v druhom pásme po hlavnom programe.

V nedeľu prebehne žrebovanie výhercov, ktorí získajú automatickú výhru 5x po 1 000 € a zároveň budú mať títo piati vyžrebovaní šťastlivci šancu vyhrať aj prémiovú výhru vo výške 100 000 €.

Ak chcú zabojovať o prémiovú výhru, budú musieť podľa štatútu súťaže do dvadsiatich sekúnd od zazvonenia zdvihnúť telefón a počas hovoru na výzvu moderátora povedať heslo vyobrazené počas vysielania na obrazovke,“ spresnila RTVS.

Moderátormi 55-minútových nedeľných programov budú Vera Wisterová a Marcel Forgáč. Súčasťou tohto vysielania budú tiež vystúpenia známych osobností a tiež aj hudobných hostí.

„RTVS od vypuknutia pandémie informuje svojich divákov a poslucháčov, ako sa pred šírením vírusu chrániť a vynakladá mnoho úsilia na šírenie osvety. Jedným z nástrojov, ktoré môžu pomôcť k budovaniu kolektívnej imunity na Slovensku, je aj očkovacia prémia. Ďakujem všetkým, ktorí sa doposiaľ zaočkovali a tým, ktorí sa zaregistrovali, držím v súťaži palce,“ povedal generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Do súťaže o očkovaciu prémiu bude zaradený každý, kto je očkovaný proti COVID-19 (t.j. podľa štatútu fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 18 rokov, je spôsobilá na právne úkony v plnom rozsahu, bolo jej pridelené rodné číslo a má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a ktorá bola očkovaná na území Slovenskej republiky akoukoľvek vakcínou používanou na území Slovenskej republiky proti COVID-19 a ktorá je ako očkovaná osoba evidovaná v databáze očkovaných) a vykonal registráciu na webovom sídle www.bytzdravyjevyhra.sk za podmienok určených v štatúte súťaže. Štatút súťaže i ďalšie informácie o očkovacej prémii sú zverejnené na spomínanom webe.

Čítať viac...
Nahor