Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Detaily o svetovej šou Markízy The Wall sú vonku: Moderátorom definitívne víťaz Let´s Dance, novinku nakrúti v zahraničí!

Markíza komplikovanú scénu k novinke stavať nebude, šou nakrúti v postavenom štúdiu u susedov.

Markíza pripravuje jednu novinku za druhou. Televízia po minuloročných problémoch po odchode z DVB-T zbrojí viac ako kedykoľvek pred tým a zásobuje sa množstvom projektov, s ktorých realizáciou ani nasadením nečaká. Už krátko po odklepnutí pokračovania Susedov rozbehla ich výrobu, pričom štyri mesiace od exkluzívneho odhalenia ich návratu portálom Mediaboom.sk ich aj s veľkým úspechom uviedla na obrazovku, už na Nový rok tiež odštartovala kľúčovú dennú novinku Oteckovia a čoskoro pridá aj nový prime-time seriál Detektív Dušo.

Televízia má naďalej v zálohe aj ďalšie nakrútené seriály a v príprave viacero televíznych šou. Medzi nimi sa nachádza aj čerstvá minuloročná svetová novinka The Wall, ktorej realizácia Markízou bola odhalená len v decembri a televízia už do nej niekoľko týždňov vo veľkom zháňa účinkujúcich. Jej podmienkou je, aby išlo o ľudí, ktorí sa angažujú v pomoci druhým.

Markíza sa už taktiež pripravuje na nakrúcanie novinky. Do šou The Wall, ktorej pracovný názov je aj Stena, už našla moderátora, ktorým bude víťaz ostatnej série Let´s Dance, Vladimír Kobielsky. Ide tak o ďalšieho herca, ktorého niektorá z televízií angažuje do role moderátora bez toho, aby mal s touto pozíciou výraznejšie skúsenosti. Posledne sa tento krok vyplatil RTVS v šou Záhady tela, v ktorej sa ujal Marián Miezga. Kobielsky je aktuálne jednou z kľúčových tvárí Markízy, najmä ako predstaviteľ hlavnej postavy v seriáli Oteckovia.

Angažovanie Kobielskeho ako moderátora The Wall už Markíza najnovšie potvrdila aj nasadením nového náborového tv spotu, ktorým herec sprevádza. Nakrúcala ho priamo v televíznom štúdiu šou. Dosiaľ mala televízia kastingové promo vyskladané len z ilustračných záberov zo zahraničných verzií programu. V novom spote zároveň mohla Markíza naznačiť možnú najvyššiu výhru v súťaži. Na súťažnej stene totiž práve na mieste, kde býva umiestnený jackpot, svieti najvyššia suma 25 000 eur.

Markíza už má tiež jasno, kde bude šou The Wall nakrúcať. Nakoľko je nosnou súčasťou formátu veľká interaktívna stena, ktorej stavba by stála nemalé finančné prostriedky, televízia sa rozhodla poobzerať po susedných trhoch, kde sa šou vyrába a nakrútiť slovenské časti tam. Pre realizáciu slovenskej verzie The Wall si vybrala štúdio v Poľsku, kde šou od septembra 2017 vysiela poľská verejnoprávna televízia TVP. Markíza tam vyrobí celkovo desať vydaní.

Poľské štúdio šou

 

Čítať viac...
Nahor