Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Desivá hypnóza či veľký podvod? Moderátori upadli do bezvedomia, Simona Cowella uhranul pes!

O vystúpení Krystyny Lennon a jej HypnoDoga sa písalo už dávno pred začiatkom aktuálneho ročníka Britain´s Got Talent. Produkcia vystúpenie tlačila do médií, pretože pes hypnotizér mal uhranúť samotného Simona Cowella. A došlo aj na to.

Vystúpenie to bolo skutočne desivé. Krystyna si vybrala dobrovoľníkov a moderátorov, na ktorých predviedla hypnotické schopnosti jej psa. Všetci padli k zemi po krátkom pohľade psovi do očí. A čo viac, po prebudení z hypnózy nebol nikto schopný napočítať správne do desať, pričom neustále každý vynechával číslovku osem.

Ak sa niekomu zdá, že šlo o dokonalú inscenáciu, nie ste sami. Simon vystúpeniu taktiež neveril a tak to šiel skúsiť sám. Pes na neho hľadel, ako mohol, ale so Simonom sa nič nestalo. Porotca David Walliams situáciu vtipne okomentoval, keď povedal, že Simon svojím pohľadom skôr uhranul psa.

Simon sa tak vrátil na miesto v domnení, že mu nič nie je, no potom chvíli sa začal správať zvláštne. Všetkých vychvaľoval, Krystynu poslal do ďalšieho kola a začal byť unavený. Žeby šlo predsa len o skutočného psa hypnotizéra alebo sa tvorcovia dokonale pohrali s divákmi a divadielko zahral aj samotný Cowell?

 

Čítať viac...
Nahor