Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Deň detí na Joj zafungoval: Rodinná premiéra lídrom, najsledovanejšími správami Noviny!

Joj prispôsobila stredajší program sviatku detí, krok jej vyšiel.

Mimoriadny program v strede týždňa priniesol Joj úspech. Večer namiesto Siedmeho neba odvysielala na Deň detí rodinnú komédiu Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň, s ktorou vyhrala pri ratingu takmer 8 % a podieli cez 25 %. Premiérová Chart Show klesla na rating 7,5 % s podielom 25 %. S nasledujúcou šou Bez servítky bola Markíza vpredu pri podieli cez 25 %, medzitýždenne si polepšil sitkom Dovidenia, stará mama s podielom nad 16 %.

Joj sa darilo aj s predchádzajúcim programom, vďaka čomu sa stala víťazom prime-time. Noviny vyhrali súboj hlavných správ s ratingom pod sedmičkou a podielom o málo nad 27 %. Televízne noviny šli cez šesť ratingov s podielom nad 27 %. Joj mala následne sledovanejší športový servis, Najlepšie počasie sa zároveň stalo najsledovanejším programom dňa. Podvečer vyhrala Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom 22,5 % pred vrcholiacou siedmou sériou Búrlivého vína s podielom 21,5 %.

Na menších mal najviac divákov film Dajto Výkupné s podielom takmer 6 %, Hoď svišťom šiel cez 5 %, nasledujúce finále seriálu Doktor Rush v dvoch častiach uhralo podiely nad 3 %. Monk na Doma dosiahol share 5 %, Dr. House sa dvihol ku 4,5 %. Telenovela Kúsok zo mňa s prvým dielom šla pod päťku. Kriminálky CSI na Wau dosiahli podiely 2,5 a okolo 3 %.

Čítať viac...
Nahor