Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Definitívny koniec! Padla posledná klapka Paneláku, herci sa lúčili v tichosti!

Najdlhšie vysielaný seriál na Slovensku uzavrie svoj príbeh už o dva mesiace, herci dotočili posledné obrazy minulý týždeň.

Do sedem a pol ročnej histórie Paneláku sa v tejto chvíli zapisuje jeden z posledných dátumov. Na natáčaní seriálu padla záverečná klapka, ktorá prebehla v nedeľu 19. apríla 2015. Kým na fanúšikov Paneláku rozlúčka ešte len čaká, herci ju už majú za sebou. Seriálové kulisy po dlhých rokoch definitívne utíchnu a prenechajú miesto novým projektom.

Čítajte viac: Veľké finále plné emócií: Kraus má už záver Paneláku napísaný, plakal pri ňom aj on sám!

Posledná klapka seriálu prebehla prakticky v tichosti. Herci svoje záverečné obrazy nenatáčali kolektívne ale v priebehu ostatných týždňov, na jednom pľaci sa tak nestretli. V posledných dňoch v ateliéroch seriálu zavládla nostalgia, keď nielen množstvo hercov ale aj niekoľko členov štábu prežilo so seriálom prakticky celú jeho existenciu.

Do mesiaca tak tvorcovia Paneláku natočili aj veľké finále plné emócií, ktoré avizoval Andy Kraus. „Koniec bude krásny. Ja som plakal, keď som to po sebe čítal,“ priznal otvorene. Poslednú epizódu odvysiela Joj v priebehu júna.

Čítať viac...
Nahor