Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Definitívne! O osude Bártu v Paneláku je rozhodnuté, vráti sa Kordiak už na jeseň?

Ani účinkovanie Alexandra Bártu v seriálovej novinke Markízy nakoniec nevylúčilo hercov návrat do denného seriálu Joj. Zisťovali sme viac a množstvo dohadov už pozná jasný záver.

V máji 2012 sa herec Alexander Bárta, stvárňujúci v Paneláku obľúbenú postavu Kordiaka, rozlúčil s televíziou z Koliby a prikývol na ponuku Markízy. Vyše štyri roky strávené s rovnakou postavou sa herec rozhodol vymeniť za nové prostredie, pričom mu v rozhodovaní nepochybne pomohla aj exkluzívna zmluva, ktorú u trhového lídra dostal. Výhodné podmienky však herec nemohol čerpať naveky a jej platnosť tento rok vypršala.

V tejto súvislosti sa čoraz viac začal skloňovať Bártov návrat do Paneláku. Úvahy o comebacku Kordiaka podporoval aj autor seriálu, Andy Kraus, ktorý má o Bártu mimoriadny záujem. „Neviem povedať nič konkrétne. Samozrejme, z našej strany je to nastavené tak, že ak by sa Kordiak vrátil, máme pre neho pripravené pekné linky. Čiže momentálne je to na Ňusim,“ povedal Kraus.

Otec Paneláku sa tak vyjadril napriek tomu, že mal v tom čase Bárta už istú úlohu v jesennom seriáli Markízy – Doktori. Tá mala znamenať jasné pokračovanie Bártu v projektoch lídra, no Krausove vyjadrenia priniesli nové špekulácie. Tie podporil aj fakt, že jesenných Doktorov už Markíza pomaly dotáča, čo prinieslo šance na vzkriesenie Kordiaka od novej série Paneláku.

Čítajte viac: S kým si Bárta zahrá v Doktoroch?

Fanúšikovia denného seriálu Joj však na pozitívnu správu čakajú márne. Portálu Mediaboom.sk sa podarilo zistiť, že herec svoju exkluzivitu v Markíze po dvoch rokoch predĺžil a po seriáloch Horúca krv a Chlapi neplačú si ho televízia zazmluvnila opäť exkluzívne pre seba. Doktori budú popri dennom podvečernom seriáli Bártovym druhým projektom, v ktorom sa bude počas jesene objavovať. Herec má vďaka exkluzívnej zmluve istú prácu aj príjem, nie je odkázaný len na úspech seriálu, v ktorom účinkuje. Napriek tomu, že Horúca krv, pre ktorú prestupoval z Joj do Markízy, nepriniesla očakávané výkony, Chlapi neplačú patria k seriálovým hitom.

Foto: TV JOJ

Čítať viac...
Nahor