Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Definitívne: Modré z neba zrušené!

Po množstve náznakov a rečí šíriacich sa zo zákulisia Markízy aj samotnej šou Modré z neba dnes Markízy formou tlačovej správy definitívne potvrdila, že relácia nebude pokračovať. Minimálne na jar 2014 s ňou televízia nepočíta. „Ďakujem pánovi Rozborilovi a tímu Modrého z neba za skvelú prácu. Podarilo sa im nielen priniesť na televízne obrazovky mimoriadne úspešný formát, ale aj pomôcť množstvu ľudí. Tým bolo Modré z neba naozaj výnimočné. Navrhli sme pánovi Rozborilovi, aby pre Markízu pripravil novú veľkú šou,“ znie citát generálneho riaditeľa TV Markíza Matthiasa Setteleho.

Absolútnu stopku tak formátu zatiaľ oficiálne Settele nedal, jedinou iskierkou nádeje pre Rozborila zatiaľ ostáva informácia, že by sa relácia mala v roku 2014 predsa len objaviť, aj keď v oklieštenom počte 10 dielov na sezónu. Portál Topky.sk v tejto veci oslovil aj samotného Rozborila, ktorý však tento raz odpovedal veľmi stroho. „V tlačovej správe je všetko z ich strany. Ja zatiaľ na ich ponuku reagovať nebudem,“ vyjadril sa pre portál.

Informácia o možnom konci relácie sa začala šíriť v októbri tohto roka, kedy Settele nahradil na stoličke generálneho riaditeľa Ťapákovú. Prvú informáciu sme vám priniesli my v tomto článku: Modré z neba už zrejme na Markíze nebude. Nový riaditeľ dostal po doterajšom nehospodárnom vedení televízie znížiť náklady hlavne stratu, v ktorej sa televízia nachádza a tŕňom v oku sa mu tak stalo práve Modré z neba, ktorého výkonnosť síce neustále klesá, no výroba stojí nemalé peniaze.

Čítať viac...
Nahor