Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dedičstvo – JOJ zverejnila 4 minútové video seriálovej novinky

TV JOJ na sociálnych sieťach poodhalila ako bude vyzerať jej nový seriál Dedičstvo. Pozrite si úvodný viac ako 4 minútový trailer. 

Novinku nasadí JOJ do vysielania od 7. októbra vždy v pondelok o 21.40 hod. Od tohto týždňa bude vysielať svoju reality show Vyvolení Dom snov trikrát do týždňa – v utorok a vo štvrtok o 21.40 hod. a v sobotu o 23.00 hod.

Dedičstvo je nový pôvodný seriál z dedinského prostredia, ktorý pripravujú tvorcovia takých seriálov ako Profesionálu a Mafstory. Bude však svojský a podľa dostupných informácií podobný typ seriálu sa na našich obrazovkách ešte neobjavil. Seriál by mal mať viac ako 30 častí a nakrúcal sa v reálnych priestoroch a exteriéroch. Autori námetu seriálu sú Kristína Cibulková, Stano Guštafík a Ivan Huljak. V seriáli sa neobjavia žiadni známi herci, ale ľudia, ktorí majú skúsenosti s herectvom, divadelníci a študenti vysokých hereckých škôl.

O čom seriál bude?

Veľký Petrovec je na prvý pohľad obyčajná slovenská dedina. Má asi 1500 obyvateľov a všetko, čo dedina musí mať. Školu, zdravotné stredisko, krčmu, kostol a samozrejme futbalové ihrisko. Najmajetnejšou rodinou sú Petrovičovci. Vyžadujú si isté pravidlá, ktoré všetci musia rešpektovať. Do Petrovca však zo Chicaga pricestuje americká Slovenka Júlia Miller. Tá pomery v rodnej dedine svojej babky ešte len musí spoznať. Okrem toho, že si chce uplatniť nárok na zdedený majetok, sa stretáva s množstvom obyčajných ľudíako učiteľka Lydka, futbalový tréner Tóno, starosta Andrej a jeho dve dcéry Jana a Lucia, sanitkár Martin, miestny futbalový hrdina Filip, prezývaný Ronaldo, doktor, farár a jeho gazdiná Gitka, šéfujúca miestnym klebetniciam.

 

Zdroj: JOJ, Facebook

Čítať viac...
Nahor