Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Debata najhorúcejších kandidátov na Markíze vyletela do výšin! Kameňák už v podpriemere, klesla aj Horná Dolná

Piatok opäť ovládlo Čo ja viem, v nedeľu po značnom prepade mierne porástol The Voice.

Tak, ako sa komediálnym seriálom darilo na začiatku týždňa, tak si o niečo pohoršili tie vysielané v jeho druhej polovici. Horná Dolná vo štvrtok oproti nástupu aktuálnej série mala medzitýždenne podľa sociálnych sietí klesnúť z 10 % o takmer jeden a pol ratingu, čím sa vrátila k výkonom z predošlej sezóny, do podpriemeru sa už mal dostať piatkový Kameňák, ktorý mal ísť len cez podielových 18 %.

Kým vo štvrtok ostala Markíza v jasnom vedení, keď Joj sa malo už na úroveň neúspešného Reštartu v čase jeho vysielania o pol deviatej prepadnúť S pravdou von, piatok ovládlo opäť Čo ja viem, ktoré podľa informácií z prostredia RTVS dosiahlo rating 7,5 %, a teda o takmer rating viac ako Kameňák, podiel mal ísť na 21,5 %. O ďalší rating mala zaostať komédia Joj Mike a Dave zháňajú baby. Celkovo šou RTVS potvrdila tohtoročnú silnú výkonnosť, keď ju malo sledovať 532-tisíc divákov.

Sledovanou udalosťou víkendu sa stala posledná predvolebná debata kandidátov na prezidenta na Markíze. Tú v nedeľu o 13:00 sledovalo podľa televízie celkovo až 595-tisíc divákov, v komerčnej cieľovke sa rating dostal na 10,4 % s podielom 35,5 %. V tejto skupine divákov debata dokonca ovládla celý deň. Naopak, v univerzálnej skupine najviac divákov z celého dňa ale rovno aj týždňa mali Noviny Joj, ktoré podľa televízie videlo až 727-tisíc divákov s podielom 30,5 %.

Markíze sa v nedeľu podarilo dvihnúť so speváckou šou The Voice Česko Slovensko, ktorá jej len pred týždňom klesla o približne rating, teraz polovicu z tejto straty zmazala. Ako televízia informovala, piaty kasting naslepo dosiahol rating 8,7 % s podielom 22,7 %. Sobotná premiéra Stratený v džungli jej zas mala priniesť rating 8,4 % s podielom 24,7 %.

Čítať viac...
Nahor